




Стеновая 3D панель Ронда 2
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Ми пропонуємо поліуретанові стінові панелі власного виробництва, можемо виготовити у будь-якому кольорі з палітри RAL.
Вишукана, атмосферна колекція стінових панелей з поліуретану — Камінь. Багатогранність фактури надасть неповторності будь-якому стилю від теплої класики до сучасного лофту. Справжня естетика природи: сучасні тренди в дизайні віддають перевагу природним матеріалам. Скелястий камінь може бути частиною мінімалістичного дизайну або створити атмосферу рустикальної затишності. Така фактура має здатність створювати спокій та гармонію в приміщенні, що особливо важливо для спальні, місця відпочинку, відновлення сил. Приємна, натуральна гама кольорів зробить свій внесок. Разом з тим панелі з цієї колекції стануть ефектним оздобленням фасаду.
Окрім того, наші стінові панелі надзвичайно практичні:
✔️Панелі водостійкі, вогнетривкі, легкі та міцні
✔️Панелі не бояться усадкових етапів в новобудовах
✔️ Універсальність та легкість дозволяють використовувати для приміщень різного призначення: комерційних об'єктів, жилих кімнат, санвузлів та зовнішнього оздоблення
✔️Зносостійкість матеріалів забезпечить бездоганний вигляд в тривалій перспективі
✔️ Простий та швидкий монтаж наблизить довгоочікуване новосілля!
Переваги очевидні! Нехай ваш будинок буде найкрасивішим!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес упаковки | 1.8 кг |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Полиуретан |
| Покрываемая панелью площадь | 0.72 кв.м |
| Покрываемая пачкой площадь | 0.72 кв.м |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Структура поверхности | Матовая |
| Тип использования | Универсальный |
| Толщина | 30 мм |
| Форма поставки материала | Панель |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь | 0,67м2 |
| Размер | 1200×600×30мм |
| Фактура | Камінь |
- Цена: 2 070 ₴




