




Стеновая 3D панель Дублин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Ми пропонуємо поліуретанові стінові панелі власного виробництва, можемо виготовити у будь-якому кольорі з палітри RAL.
Колекція стінових панелей Цегляна Кладка незамінна при оздобленні фасадів та ландшафту. Додайте глибини та фактури вашому дому і подвір'ю.
Екстер'єрне застосування найбільш поширене для Цегляної кладки, та має чудові приклади внутрішнього облицювання. Ідеально поєднується з камінами, що можливо завдяки вогнетривким властивостям.
Окрім того, наші стінові панелі надзвичайно практичні:
✔️Панелі водостійкі, вогнетривкі, легкі та міцні
✔️Панелі не бояться усадкових етапів в новобудовах
✔️ Універсальність та легкість дозволяють використовувати для приміщень різного призначення: комерційних об'єктів, жилих кімнат, санвузлів та зовнішнього оздоблення
✔️Зносостійкість матеріалів забезпечить бездоганний вигляд в тривалій перспективі
✔️ Простий та швидкий монтаж наблизить довгоочікуване новосілля!
Переваги очевидні! Нехай ваш дім буде найкрасивішим!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес упаковки | 1.3 кг |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Полиуретан |
| Покрываемая панелью площадь | 0.36 кв.м |
| Покрываемая пачкой площадь | 0.36 кв.м |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Структура поверхности | Матовая |
| Тип использования | Универсальный |
| Толщина | 30 мм |
| Форма поставки материала | Панель |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь | 0,36м2 |
| Размер | 1200×300×30мм |
| Фактура | Цегла |
- Цена: 1 265 ₴






