

L планка для покрівлі (50*150) Ruukki 0.45 PE.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L планка 150-50 Ruukki

Така планка зазвичай використовується для захисту й обрамлення лобової та вітрової дошки.
Зовнішній Кут 90°. Завальцьовка з двох сторін за сантиметром. За вашим кресленням виконуй будь-яку планку, конок Рівний і фігурний.
Покриття поліестер, матовий поліестер, Пурекс. та інші покриття
Планка в колір вашої покрівлі або підшиті свашина покрівлі.
Добірні елементи для покрівлі будь-якої конфігурації.
Рекомендовано купувати добірні елементи в тому місці, де і металочерепиці, або профнастил
Доставка по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Тип комплектуючого | Кут зовнішній |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь з полімерним покриттям |
| Покриття | Полімерне глянець 25 мк |
| Колір | будь |
- Ціна: 1 051 ₴

