

Bauder KARAT Полімер бітумна мембрана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bauder KARAT Полімер бітумна мембрана ( Німеччина) купити в Україні.
Баудер КАРАТ унікальний тим, що верхній шар виготовлений зі СБС-модифікованого бітуму, а нижній — з ЕПП-модифікованого бітуму. Крім того, матеріал має комбіноване армування — сітка та неткане полотно з поліестеру.
| Технічні дані | |
| Матеріал | СБС-ЕПП-модифікований бітум |
| Способ монтажа | відкрите полум'я |
| Верхня сторона | сланцева крихта |
| Зворотний бік | каширована ПЕ плівкою |
| Армування | сітка та неткане полотно з поліестеру |
| Щільність армування | 300 гр/кв.м |
| Довжина: | 5.0 м |
| Ширина | 1.0 м |
| Товщина | 5.2 мм |
| Морозостійкість | -40 °C |
| Термостійкість | +150 °C |
| Розтягувальне зусилля | 1450 Н/50 мм |
| Подовження під час розтягування | 30% |
| Артикул | 1716 0000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bauder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Верхнє покриття | Сланець |
| Довжина | 5 м |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Основа | Склохолст |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Товщина (мм) | 5 |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 1 м |
- Ціна: 1 061 ₴/кв.м

