Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
136 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Кровільні плівки | Мембрани

Купити в Києві й Україні | Кролеві плівки | Супердифузійні мембрани | за низькою ціною

Загальний каталог виробників — від TRISHKOVCOMPANY:

Гідробар'єр, паробар'єр, супердифузійна мембрана виробників — Juta, Masterplast, Strotex , Ruukki , Pruszynski , Ондутіс та інших відомих виробників.

Сьогодні жодне покрівлі не обходиться без гідроізоляції та пароізоляції

супер диффузионные мембраны

Консультація фахівця компанії за телефонами:

 ✆ +380 (95) 817-09-14 

 ✆ +380 (96) 984-98-50 

Вибір покрівельної мембрани в онлайн-камері виробників від покрівельного гіпермаркету TRISHKOVCOMPANY

 Зазвичай, є початковим етапом придбання всього комплексу матеріалів для будівництва покрівлі. Коли стропильна частина готова, можна розпочинати монтажу самої мембрани. Після того як покрівельна мембрана змонтована на крокову частину покрівлі, вона виконує функцію тимчасового покрівельного покриття. Дуже важливо, як вона проявить себе в цей відповідальний момент.

супер диффузионные мембраны купить

Бажаєте купити гідробар'єр або паробар'єр для даху, але не знаєте, на чому зупинити свій вибір? | TRISHKOVCOMPANY | пропонує своїм покупцям широкий асортимент фірмових покрівельних матеріалів, серед яких ви знайдете спеціальну захисну мембрану. Від такого, як здається, на перший погляд, незначного елемента безпосередньо залежить довговічність  вашої даху.

 ✆ +380 (95) 817-09-14 

 ✆ +380 (96) 984-98-50 

Щільність покрівельної мембрани, фактично зображає її якість товщину та міцність. Що щільніше  в такий спосіб товща покрівельна плівка, у такий спосіб складніша її пошкодити, ніж у разі монтажу.

Щільна плівка стійка до вітрових навантажень, позаяк сильний поривчастий вітер згодом може навіть розірвати полотно покрівельної мембрани.

Щільність зазвичай вказується виробником у грамах на 1 квадратний метр (г/м2).В Україні, зазвичай, мембрани мають щільність від 70  до 180  г/кв.м.

Підхрещені плівки — це двошаровий матеріал сірого або прозорого кольору, який являє собою полотно з поліетилену найчастіше армованого поліпропіленовою сіткою. Армувальна сітка їх поліпропіленових волокон забезпечує плівці міцність на розрив і на розтягнення, а ламінування поліетиленом дає дуже добрі гідроізолювальні характеристики матеріалу. Плівки можуть бути перфоровані та не перфоровані (тобто саме полотно пробите наскрізь множинними мікропорами). Ця перфорація визначає призначення плівки та її функціонал.

Головна Відмітна риса покрівельних плівок полягає в низькій гідро- та паропропускній здатності. Цей різновид захисту кілька десятиліть тому зробив справжню революцію на ринку покрівельних матеріалів передусім тим, що плівки куди нижчі за вартістю, щодо гідроізоляційного  бітумінозного рулонного матеріалу, який класично використовувався довгий час, і мають невелику вагу, що багато разів спрощує процес монтажу.

Основним завданням гідро-пароізоляційних плівок є підтримання робочого стану теплоізоляції в покрівлі. Ці матеріали захищають теплоізоляцію від проникнення вологи з поза, яка здатна неабияк зменшити теплоізоляційні властивості, а в деяких випадках веде до незворотного руйнування. Тому в сучасному будівництві використання підкріплених плівок є необхідною мірою, а правильна організація покрівельного пирога та продуманий вибір тих чи інших типів плівок дає змогу зберегти високу якість і надійність покрівлі впродовж тривалого часу.

Водночас не треба забувати, що в процесі будівництва покрівлі із застосуванням підліжкових плівок із низькою паропропускною здатністю можуть виникнути проблеми з вентиляцією підлікового простору, який обов'язково в цьому разі. Якщо пара та волога не будуть вільно виводитися з покрівлі, то можливе утворення цвілі та грибка на дерев'яних конструкціях і в теплоізоляції, що також із часом  незворотно призведе до руйнування всього покрівельного пирога.

Типи покрівельних плівок і мембран:

  • Усі чорничні приміщення поділяються на два основні види: теплі (мансарди) і холодні горища. Ще їх позначають як опалювані та неопалювані, житлові та нежитлові приміщення.
  • Ефективний спосіб облаштування холодного (нежитлового) чорникового приміщення передбачає використання одного шару підкрівельних плівок — це можуть бути гідробар'єр або антиконденсат. Призначення плівок у цьому разі — захист дерев'яних конструкцій і фінішного покрівельного покриття, що виходить із приміщення вологи.

 Для якісної організації теплого чорничкового приміщення (кровля з теплоізоляцією) одного шару підліпок недостатньо, тому рекомендується застосовувати ще й нижній пароізоляційний шар — паробар'єр, який відводить надлишки пари та зберігає теплоізоляційний шар від накопичення непотрібної йому вологи

  • Гідроізоляційні плівки застосовуються з будь-яким покрівельним матеріалом і призначені для захисту верхнього шару утеплювача від вологи. Цей тип плівок має паропроникність вищу, ніж пароізоляційні плівки завдяки наявності мікроперфорації, проте під час їх монтажу треба передбачати вентиляційні проміжки (відстань між гідроізоляційною плівкою й теплоізоляцією), для ефективного видалення вологи з утеплювача та зниження ризику конденсації водяних парів на поверхні плівки.
  • Пароізоляційні плівки використовуються під час облаштування покрівель із утепленим горищем. Цей тип призначений для захисту нижнього шару утеплювача від проникнення в нього водяних пар, що піднімаються з внутрішніх приміщень. Вони слугують бар'єром вологи, що підіймається, затримуючи її до моменту вентиляції приміщення, у такий спосіб не даючи змогу утеплювачу намокнути.
  • Антиконденсат застосовується з металевими покрівлями, до яких належать: металочерепиця та фальцеві покрівельні покриття.
  • Підкрівельні дифузійні мембрани не потребують організації додаткового вентиляційного проміжку, позаяк не створюють опору для водяної пари. Тому поверхня термоізоляційного матеріалу не охолоджується через вентиляційний проміжок. Процес монтажу мембран порівняно простий, тому що не потребує додаткової обрітки. Забезпечуючи дуже високу гідроізоляційну здатність, покрівельні мембрани надійно захищають весь покрівельний пиріг і всю мансарду.

Мембрани випускаються в широкому асортименті, вони досить різноманітні та мають відмінності між собою, залежно від технології виробництва, використовуваного нетканого матеріалу, наявності спеціальних добавок, які збільшують УФ-стабільність, кількості кількості шарів, від типу водонепроникних плівок і різновиду скріплення.

Цей будівельний матеріал широко використовується в будівництві будинків із опалюваними гористами та будинків із мансардами. Мембрани будуть оптимальним варіантом, якщо ви задумали перебудувати холодний горище в мансардне приміщення, не перебудуючи наявну стропильну конструкцію. Особливістю мембран є можливість монтажу без формування нижнього вентиляційного проміжку, тобто укладати матеріал прямо на утеплювач. Це можливо завдяки високій паропроникності мембран.

Основним критерієм поділу мембран на типи слугує паропроникність, тому можна позначити такі їхні типи:

  •  Дифузійна мембрана — має паропроникність у межах від 400 до 1000 г/м2 на добу. Формувати нижній вентиляційний проміжок не потрібно.
  •  Супердифузійна мембрана — паропроникність перевищує значення 1000 г/м2 на добу.

Також поділяються мембрани за способом укладання: бувають мембрани однобічного застосування, коли укладаються поперек стропіл тільки однією стороною назовні, і двостороннього застосування, коли немає потреби укладати певним боком на утеплювач. Крім цього, випускаються мембрани з багатошаровою структурою — об'ємні дифузійні мембрани, які можна використовувати для металевих покрівельних покриттів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner