Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Покрівельні Плівки | Мембрани

Купити в Києві та Україні | Покрівельні плівки | Супердифузійні мембрани | за низькою ціною

Загальний каталог виробників - від TRISHKOVCOMPANY:

Гідробар'єр, паробар'єр, супер дифузійна мембрана виробників - Juta, Masterplast, Strotex , Ruukki , Pruszynski , Ондутіс та інших відомих виробників.

Сьогодні жодна покрівля не обходиться без гідроізоляції і пароізоляції

супер дифузійні мембрани

Консультація фахівця компанії за телефонами:

 ✆ +380 (95) 817-09-14 

 ✆ +380 (96) 984-98-50

Вибір покрівельної мембрани в онлайн каталозі виробників від покрівельного гіпермаркету - TRISHKOVCOMPANY

 Як правило, є початковим етапом покупки всього комплексу матеріалів для будівництва покрівлі. Коли кроквяна частина готова, можна приступати до монтажу самої мембрани. Після того як покрівельна мембрана змонтована на кроквяну частина покрівлі , вона виконує функцію тимчасового покрівельного покриття. Дуже важливо, як вона проявить себе в цей відповідальний момент.

супер дифузійні мембрани купити

Бажаєте купити гідробар'єр або паробар'єр для даху, але не знаєте на чому зупинити свій вибір? | TRISHKOVCOMPANY | пропонує своїм покупцям широкий асортимент фірмових покрівельних матеріалів, серед яких ви знайдете спеціальну захисну мембрану. Від такого, як здається на перший погляд, незначного елемента безпосередньо залежить довговічність  вашої даху .

 ✆ +380 (95) 817-09-14 

 ✆ +380 (96) 984-98-50 

Щільність покрівельної мембрани, фактично відображає її якість товщину і міцність. Чим щільніше  тим товщі покрівельна плівка, тим самим складніше її пошкодити ніж або при монтажі.

Щільна плівка стійка до вітрових навантажень, так як сильний поривчастий вітер з часом може навіть розірвати полотно покрівельної мембрани.

Щільність зазвичай вказується виробником в грамах на 1 квадратний метр (г/кв. м).В Україні, звичайно, мембрани мають щільність від 70  до 180  р/кв. м.

Підпокрівельні плівки – це двох або тришаровий матеріал сірого або синього кольору, який являє собою полотно з поліетилену найчастіше армованого поліпропіленовою сіткою. Армуюча сітка їх поліпропіленових волокон забезпечує плівці міцність на розрив і на розтяг, а ламінування поліетиленом дає дуже хороші гідроізолюючі характеристики матеріалу. Плівки можуть бути перфоровані і не перфоровані (тобто саме полотно пробито наскрізь множинними мікропорами). Ця перфорація визначає призначення плівки і її функціонал.

Головна відмітна особливість покрівельних плівок полягає в низькій гідро - і паропропускною здібності. Цей вид захисту кілька десятиліть тому справив справжню революцію на ринку покрівельних матеріалів передусім, тим, що плівки значно нижче за вартістю, щодо гідроізоляційного  бітумінозного рулонного матеріалу, який класично використовувався довгий час, і мають невелику вагу, що у багато разів спрощує процес монтажу.

Основним завданням гідро - пароізоляційних плівок є підтримання робочого стану теплоізоляції покрівлі. Ці матеріали захищає теплоізоляцію від проникнення вологи ззовні, яка здатна значно зменшити теплоізоляційні властивості, а в деяких випадках веде до необоротного руйнування. Тому в сучасному будівництві використання підпокрівельних плівок є необхідним заходом, а правильна організація покрівельного пирога і продуманий вибір тих чи інших типів плівок дозволяє зберегти високу якість і надійність покрівлі протягом тривалого часу.

При цьому не слід забувати, що в процесі будівництва покрівлі із застосуванням підпокрівельних плівок з низькою паропропускною здатністю можуть виникнути проблеми з вентиляцією підпокрівельного простору, яке обов'язково в даному випадку. Якщо пар і волога не будуть вільно виводитися з покрівлі, то можливе утворення цвілі і грибка на дерев'яних конструкціях і теплоізоляції, що також з часом  необоротно призведе до руйнування всього покрівельного пирога.

Види покрівельних плівок і мембран :

  • Всі горищні приміщення поділяються на два основних види: теплі (мансарди) і холодні горища. Ще їх позначають як опалювані і неопалювані, житлові та нежитлові приміщення.
  • Ефективний спосіб облаштування холодного (нежитлового) горищного приміщення передбачає використання одного шару підпокрівельних плівок – це можуть бути гідробар'єр або антиконденсат. Призначення плівок в цьому випадку – захист дерев'яних конструкцій та фінішного покрівельного покриття виходить з приміщення вологи.

 Для якісної організації теплого горищного приміщення (покрівля з теплоізоляцією) одного шару підпокрівельних плівок недостатньо, тому рекомендується застосовувати ще і нижній пароізоляційний шар – паробар'єр, який відводить надлишок пари і зберігає теплоізоляційний шар від накопичення непотрібної йому вологи

  • Гідроізоляційні плівки застосовуються з будь-яким покрівельним матеріалом, і призначені для захисту верхнього шару утеплювача від вологи. Даний тип плівок має паропроникність вище, ніж пароізоляційні плівки завдяки наявності мікроперфорації, проте при їх монтажі слід передбачати вентиляційні зазори (відстань між гідроізоляційної плівкою і теплоізоляцією), для ефективного видалення вологи з утеплювача і зниження ризику конденсації водяних парів на поверхні плівки.
  • Пароізоляційні плівки використовуються при облаштуванні покрівлі з утепленим горищем. Цей тип призначений для захисту нижнього шару утеплювача від проникнення в нього водяної пари, що піднімаються з внутрішніх приміщень. Вони служать бар'єром піднімається вологи, затримуючи її до моменту вентиляції приміщення, таким чином не дозволяючи утеплювача намокнути.
  • Антиконденсат застосовується з металевими покрівлями, до яких відносяться: металочерепиця та фальцеві покрівельні покриття.
  • Підпокрівельні дифузійні мембрани не потребують організації додаткового вентиляційного зазору, так як не створюють опір для водяної пари. Тому поверхня термоізоляційного матеріалу не охолоджується через вентиляційний зазор. Процес монтажу мембран порівняно простий, так як не вимагає додаткової обрешітки. Забезпечуючи дуже високу гідроізоляційну здатність, покрівельні мембрани надійно захищають весь покрівельний пиріг і всю мансарду.

Мембрани випускаються в широкому асортименті, вони досить різноманітні і мають відмінності між собою, в залежності від технології виробництва, використовуваного нетканого матеріалу, наявності спеціальних добавок, які збільшують УФ-стабільність, кількості шарів, від типу водонепроникних плівок і види скріплення.

Даний будівельний матеріал широко використовується в будівництві будинків з опалювальними горищами і будинків з мансардами. Мембрани будуть оптимальним варіантом, якщо ви задумали перебудувати холодний горище в мансардне приміщення, не перебудовуючи наявну кроквяну конструкцію. Особливістю мембран є можливість монтажу без формування нижнього вентиляційного зазору, тобто укладати матеріал прямо на утеплювач. Це можливо, завдяки високій паропроникності мембран.

Основным критерием разделения мембран на типы служит паропроницаемость, поэтому можно обозначить следующие их типы:

  •  Диффузионная мембрана – имеет паропроницаемость в пределах от 400 до 1000 г/м2 в сутки. Формировать нижний вентиляционный зазор не нужно.
  •  Супердиффузионная мембрана – паропроницаемость превышает значение 1000 г/м2 в сутки.

Также разделяются мембраны по способу укладки: бывают мембраны одностороннего применения, когда укладываются поперек стропил только одной стороной наружу, и двустороннего применения, когда нет необходимости укладывать определенной стороной на утеплитель. Кроме этого, выпускаются мембраны с многослойной структурой – объемные диффузионные мембраны, которые можно использовать для металлических кровельных покрытий.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner