




Лист двубічний RAL 8017 МАТ 0,7 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити в Києві й Україні Лист оцинкований 0,7 мм із двостороннім матовим полімерним покриттям RAL 8017 мат.
- Виробник сталі Білорусь
- Товщина сталі 0,7 мм
- Полімерне покриття матове
- Ширина листа 1250 мм
- Довжина аркуша 2М
Умови замовлення передбачено 100%.
Також є листи з двостороннім полімерним покриттям мат і глянець у товщинах 0,5 мм і 0,45 мм довідки з телефонів компанії телефонуйте уточнюйте наявність
Доставка здійснюється всією Україною будь-яким перевезенням.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel |
| Країна виробник | Білорусь |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 5.6 кг |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Вид за хімічним складом | Оцинкований |
| Тип рифлення | Чечевица |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Площинність листа | Нормальна |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
- Ціна: 1 286 ₴/кв.м







