




Гладкий лист RAL 3016 / 0,7 мм / MittalSteel
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гладкий лист RAL 3016 0,7 mm купити в Києві й Україні.

Аркуш оцинкований із полімерним забарвленням (Кораловий)
- Ширина листа 1250 мм
- Довжина аркуша до 5 метрів на піддоні та 50 метрів у рулоні
- Цинкізація сталі 225 грн/м2
- Виробництво сталі MittalSteel Польща
- Товщина сталі 0,7 мм
- Нанесення захисної плівки + 12 грн
- Доставка по всій Україні
- Виконання замовлення від 3-х робочих днів
Широкий асортимент колірної гами сталевого оцинкованого листа з полімерним покриттям купити який можна в нас за низькою ціною, обладнившись до менеджера за телефоном нашої компанії.
Наявність кольорів уточнюйте! Ціни фіксовані в євро перераховуються щодня відповідно до встановленого курсу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Польща |
| Вага 1 п.м. | 6 кг |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 2000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Площинність листа | Нормальна |
| Покриття | Забарвлення |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 0.7 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 1 286 ₴/кв.м



