



Гладкий лист • RAL 7035 • 0,7 мм • PE • MittalSteel •
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити в Києві й Україні Гладкий лист із полімерним покриттям RAL 7035 завтовшки 0,7 мм mittal steel Польща.
- Ширина листа 1250 мм
- Довжина аркуша до 5 м на палеті
- Довжина аркуша до 100 м у бухті
- Цинкізація сталі 225 г метр квадратний
- Виробник сталі MittalSteel ( металстил) Польща
Порізка аркуша здійснюється за розмірами замовника ⬤ Нарізання плоского листа з полімерним покриттям будь-якої довжини від 50 до 5 метрів або на спец замовлення рулонами по 50 метрів погонів ➤ розпускаємо сталь на штрипс (поздовжнє різання аркуша)
⬤ 250 мм ➤ 313 мм ➤ 416 мм ➤ 625 мм ➤1250 мм ➤
- Ширина аркуша стандартна: 1250 мм.
- Товщина металу: 0,25 -1,5 мм.
- Довжина аркуша: згідно з розмірами замовника.
- Колір: за каталогом RAL
Дізнатися наявність ⬤ Замовити можна за телефонами компанії :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Польща |
| Вага 1 п.м. | 6 кг |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 2000 мм |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Площинність листа | Нормальна |
| Покриття | Цинк |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 1 286 ₴/кв.м

