
Бітумна пароізоляційна мембрана Баудер ТЕРМ ДС 1 ДУО ( 1.08 х 7.5 м )
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еластомер-бітумна пароізоляційна мембрана Баудер ТЕРМ ДС 1 ДУО, покрита термосмугами з обох боків, армована алюмінієвою фольгою та сіткою з поліестеру та скловолокна, завтовшки 4.0 мм, розмір рулону (1.08 х 7.5 м)
BauderTHERM DS 1 DUO
Bauder THERM DS 1 DUO — це холодна самоклейна пароізоляція для Укладання на трапецієподібний листовий метал. У доріжки зверху смуги THERM, Мембрана холодна самоклейна зі зворотного боку. Перевага: вогненебезпека — невелике полум'я, екологічно чисте, швидке та навіть просте монтування.

Специфікації:
| Опис | Kaltselbstklebende Elastomerbitumen-Dampfsperrbahn mit Thermstreifen oben |
| Обработка | Kaltselbstklebend, Schweißverfahren (Naht) |
| Верхний слой | Folie, Thermstreifen |
| Нижній шар |
Perforierte Abziehfolie, Kaltselbstklebemasse |
| Несна вставка | Aluminium-Polyester-Kombination + Glasvlies |
| Довжина: | 7,5 m |
| Ширина | 1,08 m |
| Товщина | 4 mm |
| Мінімальна температура | ≤-25 |
| Максимальна температура | ≥+70 |
| Напруга | ≥2 |
|
Artikel-Nummer |
1661 0000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bauder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Довжина | 7.5 м |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Основа | Поліестер |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Товщина (мм) | 4 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1.08 м |
- Ціна: 894 ₴/кв.м

