




Електрорадіатор FLYME Elite / 12 секцій / 1500 Ватів / з ніжками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний радіатор ERAFLYME Elite 12 секцій на колесах, купити за низькою ціною в Києві, з доставкою по всій Україні.
12 — секційний біметалевий електрорадіатор Flyme Elite 12 потужністю 1500 Вт, використовується для основного обігрівання приміщення площею до 27 м2. Електробатарея зібрана з якісних комплектуючих. Обладнана електронним терморегулятором із функцією програматора, є подвійний захист від перегрівання.
Що таке електрорадіатор Flyme Elite 12?
Це з'єднані між собою біметалеві або алюмінієві радіаторні секції. Нагрівальний елемент зроблений із неіржавкої сталі, розташований у нижній частині електробатареї по всій її довжині. Як теплоносія використовується спеціальна рідина Глітерм, вона передає тепло від ТЕНа до стінок радіатора.
Терморегулятор має дисплей і клавіші для керування приладом і його настроювання. Передбачені два датчики контролю температури: зовнішній (повітряний) і вбудований для вимірювання температури самої батареї. Ви можете вибрати за яким із датчиків буде обігрівання приміщення.
Програматор із тижневим циклом
- Дає змогу запрограмувати нагрівач на кожну годину впродовж дня впродовж 7 днів.
- Економія : двотарифний лічильник «день — ніч» вигідно настроїти інтенсивніше обігрівання вночі, коли низька вартість електроенергії.
Технічні параметри:

Уся серія електричних радіаторів eraflyme Еліт:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина | 100 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Колеса | Да |
| Кількість ступенів потужності | 2 |
| Максимальна температура нагріву корпусу | 72 град. |
| Максимальна температура регулювання | 35 |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Потужність | 1500 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживання електроенергії | 1500 Вт/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні. |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Посібник з експлуатації | Да |
| Способи установки | Підлоговий|Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Да |
| Термостат | Да |
| Тип термостата | Електронний |
| Частота | 50 Гц |
| Шнур живлення | Да |
- Ціна: від 12 637 ₴








