




Електрорадіатор Flyme Elite 5 секцій/650 Ватів із програматором/ліве під'єднання/
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електрорадіатор "Flyme" Elite 5 секцій із програмованим терморегулятором Купити — замовити в Києві й Україні.
П'ятисекційний електрорадіатор Flyme Elite 5 потужністю 650 Вт, використовується для основного обігрівання приміщення площею до 12 м2 за умови, що це новобудівель. Електрична батарея збирається в г. Вишневе тільки з високоякісних комплектуючих спеціально розробленої італійської технології. Обладнаний опалювальним приладом електронним терморегулятором із функцією програматора, а також у ньому є подвійний захист від перегрівання. Універсальне встановлення на кронштейни або ж на спеціальні колеса підставки.
Що таке електричний радіатор опалення Flyme Elite 5 секций ?
Це з'єднані між собою біметалеві радіаторні секції. Радіатор зовні має такий самий вигляд, як і алюмінієвий, але, на відміну від алюмінію, Метал усередині біметалу забезпечує дуже високу міцність і можливість працювати за підвищеного тиску. Нагрівальний елемент зроблений із неіржавкої сталі, і розташований у нижній частині електричної батареї по всій її довжині. Як теплоносія використовується спеціальна рідина Глітерм, вона передає тепло від ТЕНа до стінок радіатора й не замерзає за -20 градусів Цельсія.
Терморегулятор розміщений у правій частині нагрівача, на його лицьовій панелі розташований дисплей і клавіші для керування й настроювання. Передбачені два датчики контролю температури: зовнішній (повітряний) і вбудований для вимірювання температури самої батареї. У параметрах терморегулятора встановлюється за яким датчиком обігрівання приміщення.


Переваги
- Збільшене оребрення радіатора забезпечує чудову тепловіддачу
- Електробатареї Flyme набагато економніші за оливні або інфрачервоні
- Можуть використовуватися як джерело тепла в будь-якому приміщенні
- Не спалює й не пересушує кисень
- Вбудований програматор із мінімальним споживанням електроенергії
- Універсальність. Стаціонарна настінна установка або підлогова на підставки з коліщатками. Кронштейни та підставки купуються окремо
- Радіатор абсолютно безпечний, з подвійним захистом від перегрівання
- Ліве та праве під'єднання блока — Уточнюйте під час замовлення
Технічні параметри радіатора опалення:
- Бренд — Флайм
- Країна-виробник — Україна
- Розміри — 580x450x100 мм.
- Тип обігрівання — конвекційний
- Площа обігрівання — до 12 м2
- Споживана потужність — 650 Вт
- Напруга живлення — 230 В ±20% (50 Гц)
- Вага — 9 кг.
- Колір білий
- Довжина шнура — 1,4 м
- Термін експлуатації — 15 років,
- Офіційна гарантія від виробника на 3 роки
Усі моделі електричних радіаторів Flyme серії Elite:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 580 |
| Максимальна температура нагріву корпусу | 72 град. |
| Потужність | 650 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживання електроенергії | 650 Вт/год |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Посібник з експлуатації | Да |
| Способи установки | Підлоговий|Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Шнур живлення | Да |
- Ціна: 7 198 ₴








