




Конвектор TermoPlaza STP-270 (з програматором)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Купити Конвектор - TermoPlaza STP-270 ( інфрачервоний + конвекційний тип обігріву ) з терморегулятором.

- Автоматичне керування температурою (t) повітря у вашому приміщенні
- Регулювання температури поверхні панелі до 85 градусів
- Два вбудованих датчика температури
- Програма для двох-зонної тарифікації
- Простота налаштування (дві кнопки)
- Робота по годинах з добовим або тижневим циклом
- Контроль наявності заземлення (можна відключити)
- Робота терморегулюючого контролера в діапазоні ~160...260В
- Захист від дітей
- Функція 50% потужності
- Додаткова економія за рахунок плавного включення нагрівального елемента обігрівача
- Принцип обігріву: інфрачервоний+ конвекційний
- Вбудований інтелектуальний клімат-контроль
- Потужність: 0,225 - 0,270 кВт (1,1 А)
- Площа обігріву: до 5-7 м. кв.
- Напруга: 220-230 В
- Безпечна температура: 80-85 З
- Ступінь захисту: IP 21
- Габаритні розміри TermoPlaza STP 270 : 510x490x40 мм
- Шнур з вилкою : 1,5 м
- Вага : 4,5 кг
- Кріплення: настінні і підлогові (ніжки в комплекті)
- Гарантія: 36 місяців
- Термін служби: 25 років
- Бренд - "Термоплаза"
- Країна виробництва - Польща


- в наявності на складі
- Ціна: 2995 грн
При виборі опалювального приладу слід враховувати всі можливі тепловтрати:
наприклад , кутові квартири вимагають більшого обігріву ніж внутрішні
Принцип роботи обігрівача TermoPlaza STP 270:
Металевий корпус на лицьовій стороні якого розташований високоомний резистивний елемент випромінює приємне інфрачервоне випромінювання яке нагріває в першу чергу предмети і нагрівається до робочої температури за 5-7 хвилин. В середині обігрівача відбувається природна конвекція повітря холодне повітря через конвекційні решітки прогрівається також , за рахунок чого досягнута максимальна енерго-ефективність і економічність панелі TermoPlaza. Обігрівач не сушить повітря на відміну від своїх побратимів електричних конвекторів - завдяки Високоомного резистивного нагрівального елементу виробленому в Германії. Вбудований програмований терморегулятор дозволить вам встановити комфортну температуру в приміщенні , і максимально заощадити на оплаті рахунків за електроенергію.
Широкий асортимент інфрачервоних панелей від 225 ват до 900 ватт, з терморегулятором і без нього. Дивіться на сайті :
Моделі інфрачервоних панелей TERMOPLAZA STP (Термоплаза СТП з терморегулятором і програматором) :



Асортимент енергоефективних панелей Термоплаза серії TP:
Обігрівачі ☀ інфрачервоні ☀ панельного типу
≋ДИВІТЬСЯ ☀ На нашому сайті. Продукція - від провідних виробників електро-опалювальних приладів≋ України :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TermoPlaza |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 мин |
| Коефіцієнт корисної дії | 96 % |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою|Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Регулювання висоти | Немає |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Високоомний резистивний елемент |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: від 7 974 ₴















