




Гладкий лист 0,88 мм/RAL 9002/ширина 1500 мм/ArcelorMittal
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гладкий оцинкований лист з полімерним покриттям RAL 9002 товщина 0.88 мм, ширина 1500 мм TM — ArcelorMittal Купити в Україні.
Цена на RAL 9002 білий – Рулонна сталь Арселор-Мітал/ArcelorMittal

- Ширина листа 1500 мм
- Довжина аркуша під замовлення
- Виробник АrcelorМittal
- Товщина сталі 0,88 мм
- Полімерне покриття RAL 9010 / 9002 глянець.
- Колір білий Ral 9010 / 9002

Довжина аркуша ArcelorMittal — від підлоги метра можемо різати за заданим розміром. Європейська якість.
ArcelorMittal Цинк 100 - Нанесення захисної плівки типово. Доставка заготівок гладкого листа по всій Україні. Виготовлення спец. планок за кресленнями замовника. Наявність стали уточнювати ціни актуальні на сайті.
Гладкий лист 0,88 мм — можна купити під замовлення після оплати виставленого рахунку фактури
Варіанти полімерного покриття для листів завтовшки 0,5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид за призначенням | Інструментальний |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 3000 мм |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Матеріал листа | Сталь |
| Площинність листа | Нормальна |
| Покриття | Цинк |
| Стан виробу | Нове |
| Тип кромки | Про |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 0.88 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 1500 мм |
| Матеріал прокату | Сталь |
| Міцність | Висока |
| Спосіб виготовлення | Холоднокатаний |
- Ціна: від 1 256 ₴/кв.м




