




Гладкий лист ALZN - Aлюцинк / 0,7 мм / - Daidong
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гладкий лист Алюмоцинк 1250 мм завтовшки металу 0.7 мм - Daidong,
- Купить в Києві чи Україні
- Нарізання довжини під замовлення
- Шар алюцинка 150 г/м2
- Ціни уточнюйте телефоном компанії
Замовити можна за телефонами компанії :

- Шар покриття 140 - 150 грамів на квадратний метр площі аркуша.
- Можливе нарізання довжини аркуша до 10 метрів.
- Доставка по Україні. Оплата через банк або на карту керівника.
- Алюцинк є стійким до корозії вп'ятеро кращим за просту оцинковану сталь.
- Можливе нарізання аркуша від 50 метрів (скручуємо в рулон)
- Можливе придбання у цілому рулоні з біркою
- Сетрифікат якості - є !
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип листа | Гладкий |
| Вид рифлення | Сочевиця |
| Матеріал листа | Сталь |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Вид за хімічним складом | Вуглецевий |
| Вид за призначенням | З особливими хімічними властивостями |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Висока |
| Тип кромки | Про |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Вага 1 п.м. | 9.81 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 1 044 ₴/кв.м




