

Ламінат SPC Rigid Core Max 22 - Дуб Дакота
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ламінат SPC Rigid Core Max 22 Дуб Дакота, Кварц Вінілова плитка для підлоги - Купить в Києві та Україні.
Телефонуйте та замовляйте прямо зараз:
Вінілова плитка з високим класом зносостійкості. Стандарти якості та безпеки відповідають нормам ЄС. Структура багатошарова і досить міцна. Композитна основа складається з мінерального наповнювача і мінімальної кількості гранул первинного ПВХ. Інтегрована IXPE підкладка (1 мм) зі зшитого спіненого поліетилену поглинає ударні навантаження і гул від кроків (-10 dB), покращує теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості підлогового покриття, компенсує дрібні нерівності чорнової підлоги. Він має клікові замки і мікрофаску 4 V. Розроблений на теплу підлогу. Теплу підлогу не потрібно весь час нагрівати. Добре зберігає тепло.
Вінілову плитку можливо укладати на будь-яку поверхню, чи то бетонну, чи то дерев'яну основу. Спосіб монтажу за допомогою Click системи (засувка). Дане підлогове покриття можливо використовувати з системою "тепла підлога". Плитка на 100% водостійка, що робить її ідеально придатною для застосування на кухні або у ванній кімнаті.
Плитка стійка під час експлуатації, сучасна за технологією і стильна за дизайном. Дизайни створені за допомогою технології цифрового друку, що відтворює надзвичайно автентичний вигляд природного матеріалу. Термін експлуатації 10 років.
Купити вінілове покриття SPC Rigid Core Max 22 в Києві Ви зможете в нашому магазині або оформивши інтернет-замовлення в будь-який зручний для Вас час.
Характеристики вінілових підлог Tru Stone SPC Rigid Core Max 22 Дуб :
| Виробник : |
Tru Stone |
| Країна бренда: |
Турция |
| Колекція : | Rigid Core Max 22 |
| Тип з'єднання:
Класс зносостійкості : |
Замковий 43. |
| Товщина : | 4+1 мм. |
| Захисний шар:
Вологостійкість Фаска : |
0,6 мм.
так Мікрофаска . |
| Колір : | Дерево |
| Розмір : | 1219.5*181.4мм. |
| М.кв. в упаковці : | 2.212 м.кв. |
| Під теплу підлогу : | Так. |
| Гарантія : | 25 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRU STONE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 1219.5 мм |
| Ширина | 181.4 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Клас зносостійкості | 43 |
| Тип приєднання | Замкове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид покриття | Вінілове |
- Ціна: від 1 265 ₴/кв.м

