

Жовоб-ендови плоский 0,45 мм.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жовоб-вендови плоский 0,45 мм
використовується для пристрою індови покрівлі з металочерепиці,
натуральної черепиці, профнастилу та інших матеріалів.
Довжина планки 2М.
Полімерне покриття поліестер або мат поліестер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2000 мм |
| Комплектуючі за типом покрівлі | Для сланцевої покрівлі, Для фальцевої покрівлі, Для черепиці, Для шиферу, Для профнастилу |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Полімерне |
| Тип комплектуючого | Єндова нижня |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | будь |
- Ціна: від 680 ₴


