




Metrotile Roman Scarlet Композитна черепиця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замовити в Києві й Україні — Metrotile Roman Scarlet — Композитна черепиця #1 у світі.

Композитна черепиця Metrotile Roman — багатошаровий покрівельний матеріал, виготовлений у Романському стилі. Основа — листова сталь з інноваційним антикорозійним покриттям завтовшки 0.5 мм.

Метротайл Роман має чудовий зовнішній вигляд у середземноморському стилі. Завдяки кам'яшковій посипці черепиця абсолютно безшумна під час дощу або граду, а також перешкоджає атакоподібному сходження снігу з покрівлі

Суперстійке покриття магнеліс яка удвічі краща від алюмоцинки та вдесятеро краща за цинку.
Термін експлуатації необмежений.
Гарантія на наскрізну корозію 50 років.
Черепаиця не блякне на сонці завдяки термальному забарвленню каменю.

- Акриловий сполучний шар Метротайл. Композитна черепиця самоочищається під час дощу.
- Комплектація покрівлі всіма елементами. Планки, ковзани, водостійка система, Утеплювач і вентиляція.

Кровельний кріплення для композитної черепиці — це цвях Метротайл завдовжки 55 мм!
Доставка в будь-який Куточок країни. Завдяки тому що черепиця однотайлова її зручно транспортувати, адже її габарити 1280 мм на 410 мм.
Купивши композитну черепицю, ви можете бути впевнені в тому, що ваш дах не потече впродовж 50-70 років.
Монтаж покрівлі потрібно довіряти тільки фахівцям, які знаються на своїй справі, різати черепицю можна тільки ножицями для металу, монтаж покрівельним цвяхом із подальшою замазкою цвяхом, ремкомплектом Метротайл.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metrotile |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага 1 кв.м. | 6.5 кг |
| Вид черепиці | Композитна |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Морозостійкість матеріалу | 50 циклів |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Покриття | Гранули базальту |
| Витрата | 2.5 шт./м² |
| Спосіб виробництва | Штампована |
| Форма встановлення черепиці | Пазова |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип профілю | Metrotile Roman |
- Ціна: від 1 518 ₴/лист







