




Вітрозахисна покрівельна планка зелена 0,45 мм, Китай РЕ 25 мк.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вітрова планка для металочерепиці чи профнастилу - купити / замовити в Києві на X-BUD.
Точне Виготовлення на замовлення будь-яких планок, спецпланок, коньків та інших виробів з тонколистової жерсті, з полімерним покриттям, в асортименті є усі ходові кольори по RAL.
Торцева планка — це стандартний елемент оброблення покрівлі. Планка торцева використовується для захисту підліжкового простору від вологи, сміття та вітру. Також вона виконує декоративну функцію: закриває обрізні крайки покрівельного матеріалу, забезпечує покрівлі завершений естетичний вигляд.
Вітрова планка кріпиться на покрівельні саморізи (шестигранні з гумками) . Стирування планки відбувається нахлістом.
Торцева планка для покрівлі виготовляється зі сталі на ваш вибір :
- Оцинкованої сталі 0,4 mm
- Оцинкованої сталі 0,5 mm
- Сталі з полімерним покриттям (глянець 0,4 mm)
- Сталі з полімерним покриттям (МАТ 0,45 mm)
Також реалізуємо гладкий лист розміром 1250*2000 мм (довжина листа під замовлення до 8 м) .
Також профілований настил будь-який хвилі і металочерепця будь-якої геометрії - найбільший вибір в одному місці,
Все необхідне для скатної кровлі, водостічної системи.
Комплект крівлі та гарантована якість за привабливою ціною.
Ми працюємо без вихідних і завжди відкриті до наших клієнтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Полімерне |
| Тип комплектуючого | Планка вітрова |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 682 ₴

