




Metrotile Roman Walnut Композитна черепиця (Харків)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Черепиця композитна форми MetroRoman колір — Walnut Купити в Харкові та Україні за ціною від 12.5 євро/літера.
Ця модель є найбільш консервативною в лінійці Metrotile.
Композитна черепиця MetroRoman виготовлена в романтичному стилі, і вона дивовижна та не вимагає більше жодних доказів.
Ця форма дуже популярна в Європі завдяки своїй ненав'язливій красі, простоті монтажі та, звичайно ж, надійності.
Безумовно варто зазначити якість і надійність матеріалів, з яких виготовлена черепиця Metrotile і насамперед це покриття Galfan, яке захищає сталевий лист від корозії та продовжує термін експлуатації черепиці на 100 років.
Також багатошаровий захист аркуша, який є унікальним у своєму вигляді та запатентований. Композитна черепиця Metrotile — відповідає найвищим світовим стандартам: ATG (Бельгія), BBA (Великобританія), CSTB (Франція), BRANZ (Новаундація), ICC-ES (США), ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metrotile |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага 1 кв.м. | 6.5 кг |
| Вид черепиці | Композитна |
| Гарантійний термін | 40 років |
| Морозостійкість матеріалу | 300 циклів |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Покриття | Гранули базальту |
| Витрата | 2.24 шт./м² |
| Спосіб виробництва | Штампована |
| Форма встановлення черепиці | Пазова |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Товщина | 0.45 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага листа | 3 кг |
| Вага м. кв. | 6.68 кг |
| Захисне покриття | Galfan+акрилова грунтовка |
| Максимальний кут ухилу,градуси | 90 |
| Мінімальний кут ухилу, градуси | 10 |
| Загальна площа | 0.525 м. |
| Корисна площа | 0.452 м. кв. |
| Загальний розмір | 1280x415 мм |
| Корисний розмір | 1220х368 мм |
| Шар захисного покриття | 300 гр/м. кв. |
| Товщина сталі | 0.45 мм |
- Ціна: від 1 581 ₴








