Корзина
35 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
" T.R.ishkovcompany ® "  КРОВЛЯ  ФАСАД  Вернутся на главную
+380 (96) 984-98-50
Контакты
T.R.ishkovcompany ☀ Кровля ☀ Фасад ☀
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380958170914 Украина Многоканальный
+380969849850Менеджер Руслан
+380970511485Менеджер Роман
+380969849850Viber компании
Тришков Руслан Юрьевич
УкраинаКиев Чистяковская 2а
+380958170914
+380958170914
Карта

UDEN-S Ken отримали патент на керамогранітні обігрівачі!

UDEN-S Ken отримали патент на керамогранітні обігрівачі!

Радиаторы запатентовано!

 

UDEN-S Ken отримали патент на керамогранітні обігрівачі!
 

Наші керамогранітні дизайнерські обігрівачі (КЕН) – це опалювальні панелі з відмінними теплозберігаючими властивостями, оригінальним дизайном, екологічним складом, гарантією 5 років. Дизайн та форма кожного обігрівача неповторні, а широке різнобарв’я дозволяє підібрати їх під будь-який стиль інтер’єру. Підрозділ з виробництва КЕНів - молодий напрямок нашої компанії, що постійно радує новими моделями, нестандартними ідеями, вдосконалюється, модернізується.
 
Зовсім недавно ми презентували глянцеву лінію обігрівачів Гобеленової колекції з ідеально гладенькою та виблискуючою поверхнею. Не менш заворожуючими виглядають і обігрівачі Шовкової лінії тієї ж колекції. В них поєдналися і текстурована, і віддзеркалююча  поверхня – сяюча, наче тисячі діамантів. Дуже ніжно та витончено.

Ми не одноразово розповідали вам про винятковість наших обігрівачів, про те, що вони – власна розробка заводу і їм немає аналогів. І це не просто слова! Ось і наступна гарна новина - позитивне рішення щодо отримання нами патенту* на керамогранітні обігрівачі (КЕН) UDEN-S!

*Патент - документ, що засвідчує авторство на винахід та виключне право на використання його протягом певного строку.

Тобто, ми підтвердили унікальність КЕНів документально! Будь-які інші керамогранітні обігрівачі під брендом UDEN-S будуть переслідуватися законом, а наші – охоронятися.
Невпинно розвиваємося та стаємо кращими!

facebook twitter
Другие новости