Корзина
45 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
" T.R.ishkovcompany ® "  КРОВЛЯ  ФАСАД  Вернутся на главную

" T.R.ishkovcompany ®" - Кровельный Гипермаркет

+380 (96) 984-98-50
+380958170914
+380969849850
+380970511485

Металлочерепица - "Будсервис ИФ"

Металлическая черепица Украинского производителя Будсервис ИФ

Адрес склада в Киеве: Ивашкевича 6/8а

Адрес склада в Херсоне Бериславское шоссе 44а

Адрес завода в Ивано-Франковске Ивана Макухи 41а

 «Будсервіс ІФ» - один з найбільших заводів-виробників покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі на західній Україні.

Створений у 2004 році, завод невпинно розвивається та вдосконалюється, оновлює ряд виробничих ліній, розширює асортимент продукції та підвищує кваліфікацію своїх співробітників.  Представництва заводу утворюють мережу філій, офіційних представників та  дилерів у 18 областях України.

Для виробництва покрівельних матеріалів використовується високоякісна сировина від провідних європейських виробників, що відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Основними постачальниками тонколистової сталі є німецькі концерни ThyssenKrupp та ArcelorMittal, а також італійська група компаній Arvedi.

«Будсервіс ІФ» є єдиним в Ураїні офіційним дистрибютором тонколистової сталі з запатентованим покриттям Pladur Relief Ice Crystal (структура поверхні імітує кристали льоду) від ThyssenKrupp.

16 сучасних автоматизованих виробничих ліній і верстатів, власний автопарк та кваліфіковані співробітники забезпечують якість виробленої продукції та її відповідність українським та європейським будівельним нормам.

Завод випускає 5 груп товарів:

§  8 форм металочерепиці,

§  5 форм профнастилу,

§  блок-хаус,

§  штахетник,

§  аксесуари для даху.

Задля Вашого комфорту, окрім власної продукції завод також реалізує ряд товарів для повної комплектації покрівлі від партнерів: водостічні системи, підпокрівельні матеріали, мансардні вікна та сходи на горище, саморізи та фарби для крівлі.

Будучи заводом-виробником, «Будсервіс ІФ» пропонує адекватні конкурентні ціни, повну комплектацію покрівлі  та стислі терміни виконання замовлень. Вся продукція заводу сертифікована та супроводжується гарантійним терміном експлуатації від 10 до 30 років.

Завод є постійним учасником  щорічного загальнонаціонального будівельного форуму та має ряд нагород, дипломів та медалей.

Працюючи з компанією «Будсервіс ІФ» Ви отримаєте:

§  Широкий асортимент високоякісної продукції за оптимальною ціною;

§  Можливість обрати з широкої палітри кольорів та текстур покриття для втілення найсміливіших архітектурних ідей;

§  Можливість купити усі необхідні для покрівлі товари в одному місці;

§  Вчасне виконання замовлень;

§  Професійну консультацію та прорахунок даху будь-якої складності;

§  Гарантію на покрівлю від 10 до 30 років.