Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

TehnoTerm — інфрачервоні панелі опалення

Обогреватели - Термоплаза Ребрендинг в Україні ТМ "TehnoTerm" (ТЕХНОТЕРМ)

Комплектуючі елементи — же й як у Термоплази — тому що ТЕХНОТЕРМ офіційний представник польського виробництва в Україні. Патент, Технології та Сертифікати — все те саме тільки Українське збирання!! Мінус логістика — Тому на виході отримуємо продукт той самий за менші гроші.

ТЕРМОПЛАЗА

Найди и купи інфрачервоні нагрівачі Technoterm в Україні

Гібридний нагрівач (Плаза) — лінійка, яка зібрала в собі всі запитані споживачем якості:

1. Конвекція. Усередині панелі технічно правильно розташована конструкція нагрівального елемента , яка нагрівається до 85 градусів Цельсія та віддає теплі потоки повітря вгору через спеціальні отвори.

2. Інфрачервоне випромінювання. Усередині розміщений довгохвильовий випромінювач, хвилі якого поширюються за вашим приміщенням і нагрівають усі доступні до огляду поверхні.

3. Економність. ККД цього продукту не порівнянний з енергією, що витрачається.  Тепло одержуване від цього нагрівача несуттєво з конкурентними технологіями споживаними ту ж потужність.

Обігрівачі TermoPlaza

Повна безпека

Обігрівачі абсолютно безпечні - збірка проводиться на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій відповідно до стандарту безпеки IP21. Конструкція має закритий тип, який дозволяє уникнути механічних пошкоджень, корозії, загоряння і окиснення.

Простота у використанні

Обігрівачі не вимагають використання води. Це істотно спрощує їх експлуатацію і встановлення, так як немає потреби використовувати труби і стежити за їх станом. Тепер прилади займають менше місця, виглядають набагато естетичніше і вимагають мінімум уваги і обслуговування.

Висока ефективність

Обігрівач ТермоПлаза виконує роботу максимально якісно - приміщення прогрівається рівномірно, система не створює зон з температурними перепадами. Він не сушить повітря в будинку, не спалює кисень і пил, якісна робота перешкоджає утворенню цвілі. Приємний бонус - панелі ТермоПлаза абсолютно безшумні.

Екологічна чистота

Обігрівачі ТермоПлаза абсолютно безпечні для людей і навколишнього середовища. Вони не виділяють продуктів горіння, не чинять шкідливого впливу на повітря, не відбувається вигоряння органічних речовин - мікрофлора і склад повністю зберігаються.

Інноваційні технології

Для опалення приміщень використовується інфрачервона хвиля в діапазоні максимально наближеному до сонячного світла. Ця технологія дозволяє відразу повністю обігріти оселю і все, що знаходиться в ній. Тому батареї ТермоПлаза користуються такою популярністю.

Природний теплообмін

Обігрівач TermoPlaza сконструйований таким чином, що між його панелями виникає конвекція (теплообмін). Завдяки такому пристрою прогрівається повітря в зонах, куди не потрапляє інфрачервона хвиля. В результаті істотно прискорюється процес обігріву приміщення і якість роботи пристрою.

Легке і просте встановлення

ТермоПлаза від виробника дуже просто монтуються. Моделі можна закріпити на стіні або встановити на підлогу за допомогою ніжок. Настінні кріплення і підлогові ніжки вже входять в комплектацію - встановлення займе не більше 15 хвилин.

Якість високого рівня

На всі системи дається гарантія на термін до 36 місяців. Для нагрівального елементу термін ще більше - 10 років. Всі пристрої служать дуже довго, час їх служби досягає 25 років. Електробатареї ТермоПлаза це не просто вдала покупка, це необхідне придбання для створення комфорту у вашій оселі.

Конструкція обігрівачів ТермоПлаза

 • Корпус виготовлений з міцного металу

  Панелі виготовлені з якісного матеріалу, який надійно захищає нагрівальний елемент від різноманітних механічних пошкоджень і шкідливого впливу.

 • Якісна італійська фарба

  Прилад покритий високоякісним сертифікованим барвником, який допомагає обігрівача зберігати свій зовнішній вигляд протягом довгого часу незалежно від впливу зовнішніх факторів і інтенсивності використання системи.

 • Високотехнологічний нагрівальний елемент

  Конвектор ТермоПлаза працює за рахунок використання інноваційного нагрівального елементу, що працює на основі інфрачервоного випромінювання. Він відповідає прийнятому стандарту IP21 і вбудований в корпус таким чином, щоб бути захищеним від впливу зовнішнього середовища.

 • Електронний блок керування

  Батарея ТермоПлаза оснащена блоками керування електронного типу серії STP, що дозволяють підтримувати стабільну температуру повітря в приміщенні.

 • Деталі для встановлення і монтажу

  У комплект входять кріплення, які можна використовувати для стін з будь-якого матеріалу і ніжки, щоб встановити обігрівач ТермоПлаза на підлозі.

При виробництві обігрівачів Termo Plaza використовуються тільки якісні матеріали та інноваційні розробки, які допомагають зробити прилад максимально ефективним і простим у використанні. Кожна деталь розроблялася і виготовлялася з урахуванням безлічі факторів.

Для покриття корпусу використовувалася сертифікована порошкова фарба італійського виробництва. Після нанесення вона запікалася в печі при температурі 400 градусів, що робить її довговічною, захищає від втрати кольору і появи естетичних дефектів.

Нагрівальний елемент вмонтований в коробку таким чином, щоб він був захищений від різних пошкоджень. Для додаткового захисту присутній шар електроізоляції. Споживання енергії варіюється від 225 до 900 Вт/год, залежно від інтенсивності використання. Нагрівання лицьовій панелі досягає 85 градусів, а задньої до 35.

Обігрівачі ТЕХНОТЕРМ (УКР) ТермоПлаза з терморегулятором здатні самостійно підтримувати оптимальну температуру за допомогою системи електронного блоку керування. Він оснащений чутливим термодатчиком, який аналізує температуру повітря дозволяючи створити найбільш комфортні умови.

Панель ТермоПлаза легко розташувати в будь-якій частині житла, завдяки наявності настінних кріплень і підлогових ніжок. Прилад стійкий, не займає багато місця і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

Принцип роботи обігрівальної панелі ТЕХНОТЕРМ / ТермоПлаза

 • Використання інфрачервоних променів для обігріву

  Найбільш ефективний і енергозберігаючий спосіб обігріву приміщення на сьогоднішній день.

 • Конвекційний теплообмін

  Здійснюється завдяки особливій конструкції електропанелі ТермоПлаза. Між стінками утворюється конвекція, яка дозволяє швидше і якісніше обігріти оселю.

 • Рівномірний розподіл тепла

  При роботі обігрівача ТермоПлаза з терморегулятором тепло поширюється рівномірно, без виникнення гарячих або холодних місць.

 • Екологічна безпека

  Система не виділяє продуктів, небезпечних для людини або навколишнього середовища, зберігається природний склад повітря.

 • Безшумна робота

  В процесі експлуатації панелей опалення не виникає ніяких шумів - прилад працює максимально тихо.

При створенні опалювальних приладів Termo Plaza головними є наступні критерії: економне витрачання енергоресурсів, безпеку експлуатації, надійність і екологічність. Впровадження інноваційних технологій дозволило домогтися оптимальних результатів і втілити їх в сучасних приладах.

 • Конвектор ТМ - ТЕХНОТЕРМ поєднує в собі кілька способів обігріву:
 • з використанням інфрачервоного випромінювання в спеціальному спектрі;
 • з використанням конвективного тепла, що впливає на ті зони, куди не надходить інфрачервона хвиля.

Такий підхід дозволяє максимально швидко і якісно обігріти повністю весь будинок, квартиру або кімнату і всі предмети, які там знаходяться. Не виникають різні температурні зони, що дозволяє створити комфортні умови для перебування в приміщенні.

Висока екологічність дозволяє використовувати обігрівачі ТермоПлаза для будинку, квартири, кімнати і т.д., так як пристрій не виділяє ніяких шкідливих речовин для людини або навколишнього середовища. Склад повітря залишається природним - опалювальні панелі ТермоПлаза ніяк не впливають на мікрофлору і рівень кисню.

Вбудований електронний блок керування допомагає підтримувати оптимальні умови. Система клімат-контролю буде регулювати температурні показання, рівномірно підвищуючи або знижуючи їх до потрібного рівня. Крім цього, блок керування облаштований іншими функціями, які роблять використання системи максимально простим, ефективним і зручним.

Сама робота, незважаючи на кількість процесів, проходить абсолютно безшумно, що є вагомим аргументом купити ТермоПлаза.

Енергоефективність обігрівача ТермоПлаза / ТЕХНОТЕРМ

 • Збільшена площа опалення при меншому енергоспоживанні

  Використання інноваційних технологій дозволило удосконалити роботу обігрівачів TermoPlaza ТЕХнОТЕРМ ( УКР ). Потужності в 700 Вт вистачає для обігріву приміщення площею до 20 м² - це в 3 рази менше, ніж у інших подібних приладів.

 • Оптимальна вартість

  Купити ТермоПлаза в Україні можна за дуже привабливою ціною, так як обігрівачі ТермоПлаза для кімнати, будинку або квартири виробляються тут же. Це вигідно відрізняє установки від аналогічного імпортного товару з інших країн.

 • Мінімальне добове споживання енергії

  Теплові панелі ТермоПлаза оснащені інтелектуальною системою моніторингу температури, що дозволяє їм автоматично регулювати час роботи і не витрачати енергію без необхідності. В середньому вони споживають лише близько 5 кВт на добу, що робить їх в 3 рази ефективніше, ніж використання інших обігрівачів.

 • Велика економія на опаленні

  Особлива конструкція і використання декількох видів обігріву дозволяє заощадити на опаленні до 67% витрат. Електрична енергія перетворюється в теплову, особливості пристрою приладу і велика площа панелей дозволяють назвати інфрачервоне опалення ТЕХНОТЕРМ кращим способом обігріти приміщення.

З обігрівачами ТЕХНОТЕРМ не вимагається дозвіл на їхнє встановлення

Конвектор ТермоПлаза купити просто, так само як і провести його монтаж. Величезна перевага - для встановлення не потрібно дозволу, на відміну від більшості електрообладнання, в тому числі, електрокотлів. Для їх монтажу потрібно затвердження безлічі документів, наприклад, створення проекту схеми зовнішнього електропостачання. Збір і підписання документації, договорів проводиться незалежно від того, чи потрібно збільшувати потужності.
ТермоПлаза обігрівач (купити можна в інтернет-магазині) дає дуже низьке навантаження на електромережу, що дозволяє встановлювати його в будь-якому приміщенні - від кімнати в квартирі, до великого будинку і дачі. Робота абсолютно безпечна - система створювалася з урахуванням всіх вимог і норм.
Встановлення і підключення можна без проблем зробити самому - в комплект входять настінні кріплення і підлогові ніжки. Щоб пристрій почав працювати досить підключити прилад до мережі.
Все що необхідно - купити обігрівач ТермоПлаза української збірки піід торгівельною маркою ТЕХНОТЕРМ . Не потрібно платити за дозвіл на встановлення, складати проект і збирати пакет документів - опалювальна панель "Технотерм" не вимагає дотримуватися і правил встановлення електроприладів. Немає необхідності оформляти допуск в експлуатацію - конвектори ТермоПлаза готові до використання відразу після покупки.

З опаленням від ТЕХНОТЕРМ не потрібна заміна електродротів або спеціальних деталей

Щоб в приміщенні було тепло і затишно достатньо купити конвектор ТЕХНОТЕРМ і підключити його до мережі - на цьому його встановлення закінчується. Не потрібно міняти проводку або переживати, що через сучасного обігрівача відбудеться перевантаження електромережі.
Ця проблема була актуальна зі старими моделями, але інноваційні методи і сучасна конструкція дозволяють забути про неї назавжди. Електроконвектор ТермоПлаза аабо ТЕХНОТЕРМ споживає мінімальну кількість енергії, не навантажує мережу, у нього немає специфічних вимог до проводів. Найбільша потужність обігрівачів ТермоПлаза - 0.9 кВт, що в кілька разів менше, ніж у інших побутових електроприладів.
Стрибки напруги ніяк не позначаться на роботі приладу - при його створенні враховувалися абсолютно всі можливі умови роботи системи. Ви можете спокійно використовувати конвектори ТермоПлаза не переживаючи, що вони вийдуть з ладу через те, що не була проведена заміна електродротів.
Перевантаження мережі може доставити не тільки дрібні незручності, вона може привести до дуже сумних наслідків, аж до виникнення пожежі. Але новітні технології дозволяють використовувати панелі, не побоюючись цих неприємностей. Ще один приємний бонус продукції типу ТермоПлаза , що  виготовляється в Україні під торгівельною маркою Технотерм - ціна. Вона набагато менше, ніж на аналогічне обладнання, і якщо додати сюди відсутність необхідності міняти електродроти купівля стає ще приємніше.

З Тенотеерм не потрібно переплачувати за додаткові кіловати в Обленерго

Для різних приміщень встановлені певні норми, перевищення яких вимагає придбання додаткових кіловат у Обленерго. Для однокімнатної квартири норма використання потужності 7 кВт, для дво- і трикімнатної квартири 10-12 кВт. Для приватного будинку до 200 м², невеликого кафе або магазину норма споживання потужності до 16 кВт.
Встановлення нового електрообладнання або збільшення потужності вимагає узгодження з Обленерго. Для цього, природно, необхідне укладення нових договорів і оплати додаткової потужності за збільшеним тарифом. Згідно з постановою НКРЕКУ сьогодні вартість стандартного підключення для міста становить від 1,02 тис. до 3,4 тис. грн. за кВт (без ПДВ), для сільської місцевості від 1,08 тис. до 2,47 тис. гривень за кВт.
ТермоПлаза ( Технотерм ) конвектор споживає в 2 рази менше потужності, ніж інші електроприлади, так що вам не доведеться докуповувати додаткові кВт. Це допоможе істотно заощадити на опаленні і не переживати про зайві витрати. Якщо ви хочете дійсно відчувати себе комфортно і не переплачувати зайві гроші, то купити ТермоПлазу ( ТЕХНОТЕРМ ) в Україні стане відмінним рішенням і вигідним фінансовим вкладенням.

З Тхнотерм є додаткова можливість заощадити - пільговий тариф

Вартість опалення в нашій країні досить висока, тому використовується будь-яка можливість заощадити. Законодавством передбачено пільговий тариф, згідно з яким ті, чиє житло обладнано електроопалювальними системами в необхідному порядку отримують щомісяця 3000 кВт за зниженою ціною. Тариф діє щороку протягом 7 місяців - з 1 жовтня по 30 квітня. Місцевість не має значення - він поширюється як на міських жителів, так і для мешканців сіл.
Підключити такий тариф можна встановивши електричні панелі опалення Технотерм. Крім того, що на ТермоПлаза ціни нижчі, ніж на інше обігрівальне обладнання, їх робота дозволяє істотно скоротити витрати на оплату опалення. Цей той випадок, коли можна купити обігрівач типу ТермоПлаза Українсської збірки, і якісно підвищити рівень життя за рахунок високої ефективності роботи системи при мінімальному споживанні потужності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner