Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Сендвіч панелі — Ruukki

Сендвіч-панелі Ruukki в Україні - ( Каталог) Замовити розрахунок на виробництво — Купити зараз.

   +380 (95) 817-09-14   

  +380 (96) 984-98-50

Сендвіч-панелі "Ruukki" класифікують за такими типами:

 1. Сендвіч-панелі Ruukki Стінові ― призначаються для облаштування внутрішніх стін і фасадів. Під час розроблення будівельної документації проекту враховуються тепло-ощадні, протипожежні властивості, характеристики міцності.

 2. Сендвіч-панелі Ruukki Кровільні ― для цього різновиду, крім перерахованих вище параметрів, має значення несна здатність (з розрахунком на можливі снігові навантаження). На пологах дахах, де може накопичуватися сніг, ці вимоги вищі, ніж на крутих конструкціях.

 3. Сендвіч-панелі Ruukki Холодильні — Сендвіч панелі для холодильних камер — це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа. Товщина панелі залежить від температурного режиму будівлі та визначається теплотехнічним розрахунком.

Класифікація за наповнювачем:

 1. Поліізоціанурат — PIR
 2. Мінеральна вата

Сендвіч панелі Ruukki — виробляються за передовими фінськими технологіями та є практично високоякісними сендвіч-панелями, які доступні на ринку України.

Сендвіч-панелі Руукі — перші панелі в Україні, які були сертифіковані  за європейським стандартом EN 14509. Постачання сендвіч-панелей супроводжується професійною консультацією з вибору, розробленням проєкту, що ограджують конструкцій із технічними рішеннями, вузлами та розкладкою панелей з фасаду та покрівлі, розрахунком несної здатності конструкцій у TrayPan, а також офіційною гарантією до 30 років. Висока якість і передові технології в галузі виробництва сендвіч-панелей забезпечують підвищені енергоощадні характеристики продукції Ruukki.

Причини купити сендвіч-панелі TM Ruukki

 • Більш ніж 25-річний досвід виробництва
 • Ідеальний зовнішній вигляд
 • Широкий асортимент
 • Енергоефективність
 • Довговічність
 • Пожежобезпека
 • Несна здатність
 • Звуко-вітро- та вологонепроникність
 • Екологічність
 • Сертифікати якості
 • Комплексна поставка
 • Зручність монтажу

Спеціальні сендвіч-панелі Ruukki виробляються європейських заводах фінської компанії.

Спеціальні панелі застосовуються у випадках, коли до стінової конструкції пред'являються підвищені вимоги щодо вогнестійкості або тепло-против, а також під час використання сендвіч-панелей як внутрішні перегородки. Застосування мінеральної вати зниженої щільності й тоншого обшиття дає змогу неабияк зменшити ціну спеціальних сендвіч-панелей.

Спеціальна серія сендвіч-панелей AGRIPRO є ідеальним рішенням під час будівництва будівель для агросектора. Покриття CSafe панелей серії AGRIPRO вирізняється підвищеною стійкістю до стирання, впливу агресивного середовища, забруднення, знебарвлення, а також впливу хімічних сполук аміальної групи та гідроксиду натрію.

Rauta постачає спеціальний сендвіч-панелей з усіма необхідними аксесуарами. Фахівці компанії готові надати повну технічну підтримку з питань вибору та проєктування фасадних і покрівельних конструкцій, а також провести монтаж сендвіч-панелей у будь-якому регіоні України — Київ, Дніпр, Львів, Одеса, Харків...

Типи сендвіч-панелей, які можна купити в компанії Rauta

Стеновая сэндвич панель, ПИР
Стіновий сендвіч панель, PIR
Наповнювач поліізоціанурат
 
Стеновая сэндвич панель, минвата
Стіновий сендвіч панель, мінеральна вата
Наповнювач мінута
 
Кровельная сэндвич панель PIR
Кровільна сендвіч панель, PIR
Наповнювач поліізоціанурат
 
Кровельная сэндвич панель Минвата
Кровільна сендвіч панель, мінеральна вата
Наповнювач мінута

Окремим підвидом продукції з пінополізіїзоціануратним наповнювачем є холодильні сендвіч-панелі , які забезпечують максимальну герметичність будівлі завдяки наявності спеціального ущільнювача та складної конфігурації замка.

Для надання архітектурної виразності об'єкту нерухомості замовник може купити сендвіч-панелі будь-якого кольору відповідно до палітри RAL і вибрати найвідповідніший тип профільування. Водночас ціна сендвіч-панелей може збільшуватися в разі застосування стали нестандартного кольору.

завод Руукки
Сендвіч-панелі RUUKKI — найкраще рішення для енергозбереження

Європейський завод Рууккі

Виробництво сендвіч-панелей Ruukki здійснюється на європейських заводах Ruukki відповідно до найвищих світових стандартів якості, зокрема EN 14509.

Купити сендвіч-панелі можна покластися в відділ продажів Rauta. Фахівці компанії допоможуть підібрати продукцію з огляду на всі особливості експлуатації будівлі, вимоги до його енергоефективності та довговічності конструкцій.

Rauta пропонує стінові та покрівельні енергоощадні сендвіч-панелі від виробника з офіційною гарантією до 30 років. На енергоощадні характеристики конструкції будівлі з сендвіч-панелей впливають такі параметри, як-от:

 • Якість наповнювача
 • Точність геометрії панелі
 • Конфігурація замка
 • Наявність у замковій частині спеціальних ущільнювачів
 • Правильний монтаж із застосуванням герметиків і ущільнювачів
производство сэндвич-панелей
Наповнювач сендвіч-панелей — Ruukki

Сендвіч-панелі з наповнювачем мінеральна вата

Можуть застосовуватися для внутрішніх перегородок, зовнішніх стін і покрівлі, а також у протипожежних перегородках і стінових панелях підвищеної несної здатності (щільність вати від 120 кг/м)3).

Виробництво сендвіч-панелей Ruukki PIR

Сендвіч-панелі з наповнювачем із пінополізієцеціанурату забезпечують підвищений опір теплопередавання, мають малу вагу, що забезпечує зручність монтажу без залучення габаритних кранових механізмів. Пінополізіїзоціанурат не гігроскопічний, тому може успішно застосовуватися в сендвіч-панелях для мийок, басейнів, виробництв із підвищеною вологістю, а також об'єктів, розташованих поблизу водойм.

За потреби фахівці нашої компанії готові надати повну технічну підтримку з питань вибору та проєктування фасадних і покрівельних конструкцій із сендвіч-панелей. Купити/замовити — сендвіч панелі з доставкою, а також монтаж сендвіч-панелей можна в будь-якому регіоні України — Київ, Дніпр, Львів, Одеса, Харків та ін. крім окупованих територій.

Типи полімерних покриттів для личкування сендвіч-панелей

Залежно від агресивності довкілля та вимог до експлуатаційних характеристик металева облицювання сендвіч-панелей може мати різні покриття.

 • Поліестер (PE) — стандартне покриття сендвіч-панелей.
 • Полівінілхлорид (PVC) — плівкове покриття, застосовується в сендвіч-панелях на об'єктах із підвищеною вологістю.
 • Поліуретан Pural — має підвищену стійкість до корозії, механічні ушкодження й вплив високих концентрацій хімічно активних речовин.
 • Поліуретан Pural Farm (CSafe) — найстійкіше покриття сендвіч-панелей, що вирізняється підвищеною стійкістю до стирання, впливу агресивного середовища, забруднення, знебарвлення, а також впливом хімічних сполук аміальної групи та гідроксиду натрію.
 • Полівінілдифторид PVDF (Hiarc) — стійке до вицвітання покриття, яке зберігає колірну насиченість сендвіч-панелі з часом.
Сэндвич-панели Ruukki
Сендвіч-панелі ТМ "Ruukki"

Ціна сендвіч-панелі безпосередньо залежить від її типу. Для того, щоб дізнатися ціну та замовити — купити "сэндвич-панели" необхідно вибрати тип продукції, представленої в каталозі на цій сторінці.

Товщина сендвіч-панелі "Рууккі" може бути від 40 до 230 мм і залежить від навантаження й вимог до енергоефективності:

 • сендвіч панелі 40 мм
 • сендвіч панелі 60 мм
 • сендвіч панелі 80 мм
 • сендвіч панелі 100 мм
 • сендвіч панелі 120 мм
 • сендвіч панелі 140 мм
 • сендвіч панелі 150 мм
 • сендвіч панелі 160 мм
 • сендвіч панелі 170 мм
 • сендвіч панелі 180 мм
 • сендвіч панелі 200 мм
 • сендвіч панелі 230 мм

Ціна сендвіч панелей у каталозі вказана для г. Київ. і зони — Вартість сендвіч-панелей для інших регіонів (Лівів, Дніпр, Харків, Одеса) може змінюватися залежно від відстані та ступеня завантаження транспорту.

Монтаж сендвіч-панелей RUUKKI 

Сендвіч-панелі можуть монтуватися як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Від якості встановлення залежить довговічність і енергоефективність опоряджувальної конструкції будівлі, тому довіряти монтаж треба лише досвідченим підрядникам.

 

 

Rauta має понад 20річний досвід постачання та монтажу сендвіч-панелей у всі регіони України. Фахівцями компанії розроблена та успішно застосовується бібліотека типових вузлів, що забезпечує високу якість вироблених робіт і довговічність будівлі з сендвіч-панелей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner