Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

SCANMIX® - сухі будівельні суміші та фарби

SCANMIX® Сухі будівельні суміші та водно-дисперсійні фарби фінської якості за доступною ціною в Україні.

Торгова марка SCANMIX відома на Україні з 1999 р. Співвласником торгової марки є фірма "OY SCANMIX АВ" (Фінляндія), що входить в трійку найбільших виробників будівельних матеріалів в Скандинавії.Більш ніж 35-річний досвід виробництва сухих будівельних розчинів наших партнерів, власні розробки, прогресивна технологія і новітнє обладнання створюють міцну основу для професійної та успішної діяльності на ринку будівельних матеріалів. Досвід та високий професіоналізм фахівців, які стояли у витоків створення фірми, що допомогли нам зайняти міцні позиції на українському ринку.

"SCANMIX" відчуває стійке зростання продажів завдяки постійним інвестиціям у розвиток виробничої бази та технологічні дослідження. Це не тільки привело до появи широкого і різноманітного асортименту продукції, що відповідає постійно підвищуються вимогам сучасних будівельних технологій, але і до розробки низки нових високоякісних будівельних матеріалів, які є кращими в даному секторі ринку.

Екологічно безпечна продукція SCANMIX® має зареєстрований в Україні товарний знак і всі необхідні документи по сертифікації продукту.

SCANMIX — це фінська якість за доступною ціною . Телефонуйте

Сухі будівельні суміші SCANMIX® — це приготовлений у заводських умовах, строго дозований відповідно до рецептом набір інгредієнтів, призначений для виконання певного виду будівельно-ремонтних робіт.

SCANMIX® Сучасні сухі суміші — багатокомпонентні спеціалізовані системи, в яких крім мінеральної речовини-речовини і заповнювача міститься комплекс хімічних добавок, забезпечує необхідні властивості реакцій суміші, які регулюють швидкість схоплювання і твердіння і забезпечують необхідні фізико-механічні властивості розчину після тужавіння. Сучасні сухі суміші SCANMIX® становлять групу допоміжних будівельних матеріалів з спеціалізованими властивостями, які використовуються при виконанні будівельних робіт і для обробки приміщень (текстурні покриття, порошкові фарби, «рідкі шпалери» і тощо).

Виготовлення сухих будівельних сумішей SCANMIX® в заводських умовах дозволяє отримувати широкий асортимент композицій для різних видів робіт.

По разновидности связующего сухие смеси подразделяются на цементные, цементо-известковые, известковые, известково-гипсовые, гипсовые.

По назначению смеси подразделяются на смеси для кладки, штукатурки для внутренних и внешних работ, плиточные, для наливного пола и устройства стяжки.

Сухие смеси SCANMIX® нашли широкое применение в строительстве и используются практически для всех видов работ.

краска «SCANMIX®».

«SCANMIX FACADE DELUXE» — матовая краска для наружных работ, обладает идеальной белизной и хорошей укрывистостью. Предназначена для окрашивания штукатурок и шпаклевок, бетонных и других минеральных поверхностей.
Фасадная краска «SCANMIX FACADE DELUXE» нетоксична, паропроницаема, светоустойчива, пожаро- и взрывобезопасна. Кроме того, краска не пахнет и быстро сохнет.Производство силиконовых фасадных красок и штукатурок ,а также водоэмульсионные краски и декоративные штукатурки ТМ SCANMIX®

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner