Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

ПВХ мембрана «PROTAN»

«PROTAN» ПВХ мембрана покрівельна (Норвігія) купити в Києві й Україні

Переваги ПВХ мембрани "Протан"

  • Довгий термін експлуатації мембран;
  • Сертифікати відповідності та документація;
  • Можливість оптимізації покрівельних рішень;
  • Надання авторизованого підрядника для виконання робіт;
  • Гарантійна програма;
  • Мінімальні витрати на експлуатацію покрівлі.
  • Полімерна ПВХ мембрана для монтажу м'якої покрівлі та гідроізоляція терас Protan — найкращий покрівельний матеріал. 
  •  

Інформація про Норвезьку ПВХ мембрану "PROTAN"

Основна пВХ мембрана Protan SE була створена для умов північних країн. Вона вирізняється чудовими показниками довговічності, горючості, морозостійкості, захистом від ультрафіолету, а також високонадійними рішеннями примикань, простотою та швидкістю монтажу. Protan SE понад 30 років успішно експлуатуються як у жорсткому кліматі Скандинавії, так і в багатьох країнах світу з м'яким кліматом. Регулярними будівельними інститутами документально підтверджено, що покрівлі з Protan мембраною мають чудові показники та термін експлуатації понад 30 років, що набагато довговічніше від традиційних покрівель на основі бітумотримувальних матеріалів. Наші мембрани протистоять екстремальним умовам півночі на Шпіцбергені (20тис.мв). Вони надзвичайно довговічні, абсолютно безпечні, і дуже прості, як у монтажі, так і в експлуатації.

М'яка покрівля із застосуванням пвх мембрани Protan не потребує використання очисників, розчинників або клеїв, мінімізований людський чинник. Наш матеріал має групу горючно Г1, що дає змогу застосовувати його на покрівлях без обмежень. Protan SE не тільки високофункціональна покрівельна система, але за допомогою кольору мембрани та декоративних профілів дах набуває естетичних якостей. Protan матеріали використовуються як для нових будівель, так і для реконструкції як у громадському, так і в приватному секторі. Вони підходять для більшості дахів, наприклад: плоского, похилого або склепінчастого даху. Використовується для відкритих покрівель. Мембрана може бути механічно закріплена до несучої основи або встановлена за допомогою вакуумної системи.

Армування пвх мембрани Protan

Мембрана PROTAN армується з використанням поліефірної сітки спеціального плетіння. Це У армувальний матеріал зі складною конфігурацією волокон, що забезпечує максимальну міцність мембрани. За останні десятиліття PROTAN неабияк поліпшив якість армування, домігшись неперевершених результатів. Нитки основної сітки не переплітаються між собою, що забезпечує стабільнішу товщину верхнього та нижнього шарів і, звісно, збільшує еластичність мембрани у всіх напрямках, не зменшуючи міцності властивостей.

Гарячість полімерної мембрани Протан

Особливі зусилля під час виробництва мембрани були прикладені до того, щоб домогтися самозагасання матеріалу, не дати змогу полум'я поширюватися покрівлі. Збалансовані домішки високоякісних антипіренів до складу мембрани дали змогу домогтися найвищої для полімерних покрівель групи пального П і групи поширення полум'я РП1. Це дає змогу без обмежень застосовувати мембрану PROTAN SE на будь-яких об'єктах, зокрема й на атомних електростанціях і на об'єктах із підвищеними вимогами за вогнестійкістю. Всі випробування підтверджені сертифікатами та протоколами ВНІІПО. Під час використання негорких утеплювачів немає обмежень за майданчиками, не потрібні пристрій протипожежних розсічок, брандмауерів та ін.

Протиковзна поверхня полімерної мембрани

Мембрана Protan SE має унікальну, антиковзну поверхню як стандарт. Порівнюючи з нетекстованими матеріалами, це гарантує безпеку, особливо коли роботи на покрівлі ведуться в сиру погоду та під снігом. Крім безпеки, стає можливим проведення робіт на покрівлях із ухилом понад 10%.

Морозостійкість пвх мембрани

Важлива властивість мембрани - низькотемпературна гнучкість, що забезпечує стійкість   до     негативним температурам і можливість   роботи    з  мембраною  на    морозе. Так, на       архипелаге       Шпіцицберген, 20000 м2. мембрани PROTAN успішно протистоять морозам     з 1987 року. Це стало можливим завдяки високоякісним пластифікаторам, показник гнучкості мембрани на "нульовому" брусі — 52 градуси Цельсія нижчі за нуля. Ці характеристики забезпечують застосування Protan мембран у найсуворіших північних широтах. Межа міцності — важлива властивість мембрани, від якої залежить здатність чинити опір підіймальній силі вітру, тепловим коливанням і рухам будівлі. Висока міцність на розрив, необхідна в механічно закріплених покрівельних системах. Розривне навантаження за довжиною становить не менш ніж 1100Н на смузі 50 мм, за відносного подовження за довжиною не менш ніж 15%.

Паропроникність полімерної мембрани

Protan SE У паропроникна система. Комбінація паропроникної мембрани та механічних кріплень, забезпечує ідеальне рішення для скорочення тиску пари. Волога, що потрапила в підліжковий простір під час монтажу, або внаслідок проколювання мембрани буде виведена в атмосферу за поточне літо. Для регіону Москви кількість пари, що виходить через мембрану, еквівалентно 4,5-5,2 літрам води з 1 квадратного метра поверхні покрівлі.

Полімерна ПВХ мембрана для монтажу м'якої покрівлі та гідроізоляція терас Protan — найкращий покрівельний матеріал. Кріпильна мембрана має великий попит в Україні.

Гідроізоляційна мембрана Protan G може бути вільно укладена на несучу основу або теплоізоляцію. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner