Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Сендвіч-панелі Gór-Stal

Сендвіч-панелі Gór-Stal в Україні. Купити в Києві /Замовити виробництво.

 +380 (95) 817-09-14   

  +380 (96) 984-98-50

Сендвіч-панелі Gór-Stal класифікують за такими типами:

  1. Сендвіч-панелі Gór-Stal Стінові — призначаються для облаштування внутрішніх стін і фасадів. Під час розроблення будівельної документації проекту враховуються тепло-ощадні, протипожежні властивості, характеристики міцності.

  2. Сендвіч-панелі Gór-Stal Покрівельні ― для цього різновиду, крім перерахованих вище параметрів, має значення несна здатність (з розрахунком на можливі снігові навантаження). На пологах дахах, де може накопичуватися сніг, ці вимоги вищі, ніж на крутих конструкціях.

  3. Сендвіч-панелі Gór-Stal Холодильні — Сендвіч панелі для холодильних камер — це тришарова панель, що складається з двох шарів металевого листа. Товщина панелі залежить від температурного режиму будівлі та визначається теплотехнічним розрахунком.

Компанія Gór-Stal є на ринку виробників будівельних матеріалів уже понад 17 років, представляючи рішення для промислового, житлового та сільського господарського будівництва.

Пропонується широкий асортимент сучасних стінових, покрівельних і холодильних сендвіч панелей.

Маючи багаторічний досвід і великі знання, виробник чудово знає потреби українського ринку. Завдяки цьому ми створюємо продукти та рішення, що забезпечують нашим клієнтом реальні переваги. Із самого початку існування компанія активно розвивається, розширюючи свою діяльність як географічними, так і з погляду пропонованих продуктів.

Зараз у Польщі два заводи, один у Горлицях, а другий у Бохні, де під замовлення виробляються тепло-ізоляційні плити ТМ: termPIR® и IZOPROOF® .

Сендвіч панелі (Obornickie) наявні на польському ринку вже понад 40 років.

Сучасні технології дали змогу поліпшити їхні параметри, що, своєю чергою, призвело до величезного зростання їхньої популярності. Швидкість і легкість монтажу, можливість проведення робіт навіть у складних у складних погодних умовах, низька вартість реалізації інвестиції, сучасність та універсальність системи роблять сендвіч панелі найкращим матеріалом для будівництва. 

Енергоефективність і екологія — це два елементи, які формують обізнаність дизайнерів і інвесторів, а також приймають рішення про розроблення будівельних технологій. Всі ці характеристики відповідають нашим сендвіч панелям, тому можна легко сказати, що це матеріал майбутнього!

Сендвіч панелі Gór-Stal з поліізоціанурату (PIR), ЦЕ: 

  • Кровільні сендвіч панелі.
  • Стінові сендвіч панелі.
  • Холодильні сендвіч панелі.

 Особливі умови, які переважають на промислових об'єктів, роблять, що використання традиційної ізоляції може виявитися неефективним або неекономним. Ось чому матеріали з найвищими параметрами теплоізоляції стають дедалі популярнішими, вони можуть слугувати безаварійно довгі роки, зберігаючи свої найважливіші функціональні параметри. Для кожного інвестора важлива довговічність, що дає змогу уникнути трудомісткого обслуговування, частих ремонтів і починок. Компанія Gór-Stal є одним із перших і найбільших виробників сендвіч панелей у Польщі та Європі, який пропонує широкий спектр сучасних стінових і покрівельних сендвіч панелей, а також призначених для ізоляції холодильних/морозильних камер з поліізоціануратовим наповнювачем (PIR). 

Компанія Gór-Stal пропонує широкий асортимент сучасних стінових, покрівельних і холодильних сендвіч панелей із поліізоціанурним наповнювачем (PIR). Точно розроблена технологія сендвіч панелей PIR забезпечує функціональність і безпеку. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner