Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

ПІР ПЛІТА ТЕХНОНІКОЛЬ (Лоджікпір) LOGICPIR

ПІР ПЛІТА ТЕХНОНІКОЛЬ (Лоджікпір) LOGICPIR Купити в Києві та Україні.

LOGICPIR - являє собою теплоізоляційні плити з Пенополізоціанату (PIR), спеціально призначені для використання

Увага реалізації цієї продукції на території України недоступна тому що - під санкціями з 24 лютого 2022 року, тому рекомендується звернути увагу на німецькі ПІР плити Баудер

Призначено матеріал ПІР в якості теплоізоляційного сердичника в стінових або кров'яних сендвіч-панелях.

Теплоізоляційні плити PIR стосуються особливого класу неплатів і нерозчинних полімерів-реактопластів з газово - закритею ячею, що містить перманентний інертний газ, що відповідає за зниження теплопровідності.
Теплоізоляційні плити LOGICPIR Впродовж понад 50 років використовують мінімальну кількість води-поглинання, яка не піддається деструктивній дії агресивних хімічних середовищах, а також гнинію, в тому сенсі, в умовах підвищеної вологості та температури. При цьому не виділяють шкідливих речовин за будь - яких умов експлуатації, оскільки є екологічно чистим і безпечним будівельним матеріалом. Плітки можуть бути кашовані папером (Б/Б), або простонім папером (БС/БС), яку можна легко видалити безпосередньо перед виготовленням сендвіч-панелів.

Область застосування:

Теплоізоляційні плити LOGICPIR SND випускаються спеціально для промислового виготовлення багатошарових сендвіч-панелів (з зовнішніми огранячими шарами з металу, бетону, ПВХ або деревних матеріалів), які використовуються в подальшій галузі, виробництво холодильних будівель, виготовлення ізтермічних вагонів (кузів транспортних засобів) і т.д.

Згідно нормативної документації.

  • Пліти повинні зберігатися в сухому закритому приміщенні у горизонтальному положенні на відстані принаймні 1 м від нагрівачів. Додається зберігання виробів PIR під навісом, що захищає їх від атмосферних опадів і сонячних променів. На відкритому повітрі додається зберігання виробів PIR у спеціальній упаковці, яка захищає від зовнішніх атмосферних впливів.
  • Пліти LOGICPIR SND транспортують у критий транспортний засіб відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на транспорті цього типу.
  • Пліти поставляються в пачках, що мають УФ-стабілізовану плівку. За допомогою стрейч-плівки пачки формуються у вукрутлені упаковки з м'якими опорами.

Теплоізоляційний матеріал LOGICPIR PROF

Матеріал на основі PIR стосується класу полімерів-реактпластів. Закрита ячотичною структурою вентилятора наповнена газом, який забезпечує низький теплопровідний матеріал. Хімічна структура PIR характеризується поєднанням жорсткої кільцевої структури молекул і високопропорційних хімічних зв’язків. Все це у комплексі забезпечує високий опірність до дії вогню. Під дією полум’я на поверхні плит LOGICPIR PROF відбувається процес карбонізації з освітою « стійкої» захисної матриці, яка перешкоджає подальшому термічному розкладання матеріалу і сприяє цілісності будівельної конструкції.

Теплоізоляційні плити LOGICPIR PPROF мають високу міцність на стисненні, мінімальне водопоглинання, опірність до дії агресивних хімікатів та бактерій. Завдяки цим властивостям незмінний термін використання утеплювача LOGICPIR PROF понад 50 років. Крім того, матеріал є екологічно чистим і безпечним. Пліти LOGICPIR PPROF мають прямі або відформовані торці у вигляді « L»-кромки.

У плитах LOGICPIR PROF Ф/Ф використовується фольга, оброблена спеціальною ласкою, яка гарантує стійкість до окислення і високу адгезію з PIR. Для зручного виконання роботи в сонячну погоду з одного боку плит LOGICPIR PROF застосовується фольга з антидруковим покриттям. Пліти LOGICPIR PROF СХМ/СМ мають міцність зчеплення з клей-піною не менш ніж 100 кПа, що дозволяє використовувати цю марку в клеїв кров'яних системах.

Область застосування:

Теплоізоляційні плити LOGICPIR PPROF використовуються у загальноградній та промисловій будівництві на плоских експлуатованих і неекслуатованих дахах, які монтують клеєм, механічним і баластним способом. Крім того, LOGICPIR PROF можна використовувати для затягнення підлоги та стін за методом « складніша закладка».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner