Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Гіпсокартон.Каталог ГКЛ, ГВЛ

Гіпсокартон каталог продукції від провідних виробників .
Гипсокартон

Гипсокартон Кнауф

На сьогоднішній день  важко собі уявити яке-небудь знання у якому  не використовувалися листи гіпсокартону, будь-то гіпсокартон стіновий вологостійкий гіпсокартон стельовий гіпсокартон арочний гіпсокартон або інший вид гіпсокартону.  Використовувати цей матеріал в нашій країні стали використовувати порівняно недавно і мало кому відомо, що патент на аналог гіпсокартону був отриманий О. Сакетт більше ста років тому, в кінці ХІХ століття, у 1894 році. Винахідник між склеєними 10 аркушами паперу уклав гіпс. Лист вийшов товщиною 5 мм Фактично папір була склеєна не клеєм, а гіпсовим розчином. Звичний вигляд гіпсокартон придбав у 1908 році, коли С. Келлі помістив гіпс між двома листами картону. У свою чергу Кларенс  заклеїв картон з боків.

Гіпс – природний метеріал, який виник у результаті випару світового океану 150 мільйонів років тому.  Добувати гіпсовий камінь з глибини 130 м. Сировина, яку добувають  в шахтах, використовується для виробництва гіпсокартону, гіпсових будівельних сумішей.

На сьогоднішній день виробництво листів гіпсокартону – високотехнологічний процес, починаючи від видобутку сировини, закінчуючи сушінням готових листів.  Для додання міцності гіпсокартону Кнауф в гіпсову суміш для серцевини додається певні компоненти (добавки) для поліпшення експлуатаційних та інших характеристик готової продукції.

Наприклад, при виробництві вологостійкого гіпсокартону Knauf використовують спеціальні присадки, які знижують поглинання вологи гіпсової серцевиною. У свою чергу, картон просочують спеціальними речовинами, які перешкоджають розповсюдженню плісені та інших грибків на поверхні і в середині листа гіпсокартону Кнауф.

У деяких обивателів при вигляді криволінійної гіпсокартонної конструкції виникає цілком очевидне запитання, як вдалося надати гіпсокартонної плити таку форму. Відповідь достатньої простий, звичайно, секрет у виробництві самого гіпсокартонного листа. При необхідності побудувати гіпсокартонну конструкцію скористайтесь арочним гіпсокартоном Кнауф.  Досягти більшу міцність і гнучкість арочного гіпсокартону Кнауф дозволяє армування внутрішньої частини скловолокном. Ось і весь секрет гнучкого

Огнестойкий гипсокартон Кнауф получает свои огнеупорные свойства благодаря сердечнику в состав, которого входят минеральные волокна и увеличивающие огневое сопротивления добавки. Это позволяет достичь того, что в случае возгорания огнестойкий гипсокартон разрушается за время более чем в два раза больше чем обычный лист гипсокартона.

Необхідно згадати про відміну стінового і стельового гіпсокартону Кнауф. Основна відмінність між цими двома видами гіпсокартону фактично лише в товщині, так як добавки для створення цих видів гіпсокартону використовуються лише базові. Товщина стінового гіпсокартону Кнауф – 12,5 мм, а стельового гіпсокартону Кнауф – 9,5 мм Деякі майстри використовують стельовий гіпсокартон для створення криволінійних конструкція з невеликими радіусами вигину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner