Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Профнастил ЗАВОД “КМ”

Купити Якісний Профнастил у Києві від ЗАВОДУ "КМ"

Профнастил Завод КМ

Профнастил у Києві — виробництво під замовлення.

Купити профнастил на заводі 2023 року не становитиме труднощів. Завод покрівельних матеріалів, який виробляє профнактил пропонує своїм покупцям найнижчу ціну на металопрофіль у Києві:

 • Замовити профнактил недорого можна вказавши свої розміри довжини аркуша;
 • Є дуже широкий вибір за характеристиками:
  • Колір пофанастилу;
  • Товщина сталі для профнастилу;
  • Покриття сталі:
   • матова фарба;
   • глянець;
   • пурекс;
   • пурал мат;
   • Принт під дерево
  • Виробник сталі. 

ЗАВІД "КМ" пропонує якісний профнастил у Києві, який підходить для будь-яких різновидів монтажних будівельних робіт, витративши мінімум засобів. Ми маємо систему сезонних знижок на профнастил та інші комплектуючі, що дає змогу досить пристойно заощаджувати.

Відомо, що профнастил –  це дуже економічний і водночас довговічний матеріал, що дає змогу використовувати його для найрізноманітніших різновидів робіт.

 1. Цей матеріал не вимагає під час монтажу застосування будь-якої спеціальної техніки або знань завдяки своїй невеликій вазі;
 2. Дешево стоїть роботи зі встановлення.

Важливо, що профнактил від ЗАВОД "КМ" практично не піддаються корозії, що стало можливим завдяки використанню покриття з напиленням спеціальних полімерних речовин, що захищають метал від окиснення.

 
Якісний профнастил

Профнактил естетичний і дають змогу прикрасити практично будь-яку ділянку парканом. Є також різновид профілю, призначений для оздоблення будівель:

 • Профнактил для забору, ціна на який найнижча;
 • Профнастил для фасадів. Такі фасади не вимагають занадто частого ремонту та щоб зберігати їх вигляд, можна просто час від часу мити його;
 • Також ми пропонуємо нашим клієнтам профнастил для дахів, який дає Вам швидко та якісно вкрити дах, водночас не витрачаючи часу на його встановлення.

У наш час паркани з використанням профнастилу все більш популярні у використанні під час конструювання огорож. Такі паркани виконують:

 1. естетичну функцію та прикрашають Вашому двору
 2. слугують захистом і огорожею.

Тому прагнучи побудувати паркан за допомогою профнастилу, який слугуватиме чудовою прикрасою Вашому дому не забувайте про важливість безпеки, ціна на профнастил від 99 гривень.

Цена на профанстил от ЗАВОДА “КМ”

Форма профнастилу Ціна
Профнастил ПС-8 166 грн /м2
Профнастил ПС-10 277 грн /м2
Профнастил ПС-15 282 грн /м2
Профнастил ПС/К-20 288 грн /м2
Профнастил ПК-35 304 грн /м2
Профнастил ПК-45 318 грн /м2
Профнастил ПК-57 345 грн /м2
Профнастил ПК-75 360 грн /м2
Профнастил Т-92 390 грн /м2

Металопрофіль інформація

Починаючи з 2000-х років профнастил користується на будинку України популярністю, оскільки виконує кілька важливих будівельних завдань — профнастил ціна якість для:

 1. будова покрівлі;
 2. огорожі;
 3. міжповерхових перекриттів;
 4. носійних конструкцій.

Завдяки простоті розроблення та перевагам самого матеріалу його стали застосовувати в промисловому, громадянському та комерційному будівництвах. Широкий спектр застосування профнастилу в Киеве змушує покупців купувати якісні матеріали: довговічні, надійні, здатні ефективно протистояти негативним впливам довкілля і водночас залишатися так, немов їх придбали недавно.

Купити профнастил у Києві стоїть у менеджерів нашої компанії. Ми даємо корисні консультації щодо:

 1. виробництва профнастилу;
 2. застосування металопрофілю;
 3. монтажу та доставки.

Заявляючи металопрофіль у нас, ви отримуєте послугу безплатного виміру та можливість транспортування прямо до об'єкта. Вам немає потреби витрачати час на пошук кращої ціни на профнастил у Києві — ми цінують ваш і свій час, тому пропонуємо якісну й оригінальну продукцію від заводу-виробника.

Різновид металопрофіля залежно від застосування:

Цей матеріал поширений через різноманітність виконуваних функцій.

Є профнастил:

 • Покрівельний — вироби, що застосовуються для споруди покрівлі. Критерії якісного профлисту цієї категорії — передусім достатня товщина та наявність капілярних канавок, що дають змогу осадам не накопичуватися в місцях, де листи замикаються між собою. Сталь покрівельного листа має товщину не менш ніж 0,4 мм. Якщо в регіоні йдуть часті та сильні снігопади або зливи (а клімат Київської області передбачає це), треба вибирати продукт 0,45 мм і товщий. Ця категорія профлиста має маркування ПК (наприклад, ПК-20, де цифрою позначається висота ребра).
 • Профнактил стіновий — продукт, призначений для обшиття фасадів або стін усередині приміщення, споруди парканів (після функція найпоширеніша). До нього належать зразки з мінімальною висотою ребра (8, 10, 15 мм); також буває метал із великим ребром — це залежить від будівельних завдань. У цих виробів обмежені носіючі можливості, вони насилу виносять чималі навантаження, тому на ставляться на покрівлю. У цій категорії маркування — ПС (наприклад, ПС-15).
 • Профнактил несучий  — для великих прольотів і перехрещів

Ширина профнастилу для забору:

До стінової продукції відносять профнастил для забору, ціна його низька. Для монтажу огорож замовляють металопрофіль будь-якої довжини. Кожен тип профлист має параметри:

 1. робоча ширина;
 2. загальна ширина.

Робочу ширину також називають корисною — тобто це та частина аркуша, яка виконуватиме певну функцію залежно від застосування. Загальна ширина — це вся ширина аркуша, у параметрах якої враховуються нахлисти, які потрібно робити під час монтажу.

Ширина профнастила - Завод КМ

Ширина профнастилу — Завод КМ

Наприклад, у профлиста ПС-15 параметри 1115/1170. Це означає: 1115 мм — корисна ширина, 1170 мм — повна ширина. Це необхідно враховувати під час розрахунків потрібної кількості матеріалу. Щоб правильно купити в Києві профнастил для забору, треба звернутися до професіоналів нашої компанії, які зроблять коректні виміри та точно порахують кількість аркушів, ціна профнастилу супер низька.

 • Профнастил несе належить до найдорожчих категорій профільованих виробів щодо функцій і характеристик складу. Його застосовують переважно у промисловому будівництві: під час побудови міжповерхових перегородок, як арматуру та профнастил під заливання бетоном. Вироби складаються з металу завтовшки не менш ніж 0,7-1 мм, великої кількості цинку. Вони не мають фінішного декоративного покриття, оскільки зовнішній вигляд не відіграє ролі для перерахованих вище функцій. Але якщо замовнику необхідний такий продукт, ми надамо його.

На профнактил ціна в Києві залежить від обраного типу виробів. Мінімальна вартість у стінового профліса, середня — у покрівельного, а найдорожчим є металопрофіль, що несе. Однак у нашої компанії вся продукція доступна. Завдяки нашим менеджерам вартість профлисту Києві залишається завжди демократичною та помірною — профнастил ціна в Києві супер.

Склад профільованого листа

Незалежно від різновиду та сфери застосування металопрофіль має однакову структуру, складники якої відрізняються залежно від характеристик і призначення продукції.

 • Основою будь-якого аркуша є сталь;
 • Під час виробництва використовують холодний метод, завдяки якому метал стає надійним і довговічним.
 • Сталь визначає товщину профілю, що впливає на його функціональність.
 • Є профнастил завтовшки 0,4 мм; 0,45 мм; 0,5 мм; 0,65 мм; 0,7 мм; 1,0 мм.
 • Наступним обов'язковим шаром є оцинкування.

Состав профнастила

Склад профнастилу

Для металопрофіля застосовують метод гарячого оцинкування, завдяки чому речовина краще кріпиться до металу. Воно має важливу для продукції властивість — відштовхувати вологу, адже корозія — це перша загроза довговічності профлісу. Шар цинку досягає від 100 до 275 г/м2. м.

Фінішний захисно-декеративний шар із полімерів не є обов'язковим для всіх типів аркушів.

 • Профнастил оцинкований найчастіше буває носійним;
 • Стіновий та покрівельний реалізуються в широкому асортименті кольорів.

Є приблизно 20 кольорів, які клієнт може вибрати, орієнтуючись за міжнародною таблицею RAL. Якщо ви плануєте монтаж профнастилу на покрівлю або встановлення паркана з профнастилу, варто звернутися до менеджерів нашої компанії. Ми порадимо найкраще від вітчизняних і європейських виробників.

Метали для профнастилу

Виробництво профнастилу зосереджене в європейських та азійських країнах. Також розробленням займаються вітчизняні заводи: Сталекс, Арсенал, Модуль-Україна та ін. В Азії якісний профнастил випускає виробник Донгбу Стил із Південної Кореї. Йому належить авторство технології Принк.

Дешевий профнастил для забору

Реалізуються також металопрофіль для забору з Китаю. Багато користувачів вважають подібну продукцію неякісною. Вона може бути такою, якщо придбати дешевий профнастил у сумнівних постачальників. Варто пам'ятати два головні моменти: необхідно купувати вироби в перевірених компаній, які постачають вироби від сертифікованих розробників, і вимагати документації, що підтверджує якість. Профнастил для забору з заводу з Китаю програє в експлуатації європейським виробам, але може цілком зносно слугувати з огляду на свої характеристики.

Профнактил якісний

Високою якістю вирізняються вироби марки Ruukki. Це продукція від фінського заводу — відомого виробника покрівельних матеріалів, зокрема металочерепиці та інші. Продукт використовується для личкування фасаду та облаштування огорож. Він має своє маркування: A, B, V належать до стінового типу, R — до покрівельного. Профіль може повторювати форму хвилі або трапеції. Металопрофіль Ruukki недорого реалізується в менеджерів нашої компанії. Варто зв'язатися з нами по контактному телефону, зазначеному на сайті, щоб отримати якісні європейські вироби за розумною вартістю.

Особливості монтажу продукції

Встановлення металопрофілю відбувається відповідно до типу продукції. Для цивільних будівель використовуються покрівельні та стінові вироби, тому зупиниться на важливих моментах їхнього монтажу. Якщо з установленням парканів немає проблем, то профнастили для даху вимагають знання деяких нюансів.

 • По-перше, не забувайте про гідроізоляцію. Металопрофіль належної якості перешкоджає проникненню вологи в простір під дахом, проте можливі незначні незначні протікання під час екстремальних опадів або монтажних помилок. Усередині будинків постійно конденсується волога, яка згодом руйнує покриття. Тому перед початком монтажних робіт необхідно укласти плівку так, щоб вона провисала на 20 см між крокилами, ціна гідроізоляції від 8 гривень за квадрат.
 • По-друге, потрібно подбати про вентиляцію, встановивши крокову планку поверх гідробар'єра. Його висоти 40-50 см досить, щоб утворилася необхідний для циркуляції повітря проміжок. Треба обробити дерев'яну решітку антисептиком, який запобіжить гниттю. Дах із профнастилу може бути будь-якої геометричної форми. Стросила необхідно розташовувати між собою на відстані 60-90 см. Це більше, ніж для металочерепиці, оскільки листи мають профілі та ребра жорсткості, що не дають їм прогинатися, а черепиця з її хвилями вимагає більшої частоти для збереження форми.

Металопрофіль в Україні

Якщо ви не впевнені, як правильно монтувати профнастил на дахукраще довірити це завдання фахівцям. Головною умовою успішного монтажу є правильне кріплення продукції. Для цього реалізуються покрівельні саморізи для металу. Якщо обраний кольоровий профліс, то кріплення буде таким самим кольором, щоб уся конструкція гармонійно та привабливо розглядалася на даху. На металопрофіль у Києві ціна доступна разом з усіма додатковими матеріалами.

Профнастил производство

Профнастил виробництво, ціна від заводу

У нашій компанії купується не тільки основна продукція, а й різноманітні планки, які надають завершеності покрівлі або огорожі, виконують захисну функцію: торцева, конькова, лобова та ін. Їхня функція — захист дому від вітру, опадів і перешкода виходу потрібного тепла. 

Замовити профнастил в Україні на Заводі КМ

Замовити профнастил стоїть у менеджерів нашої компанії телефоном. Ми надаємо:

 • послугу безплатного вимірювання,
 • доставки прямо на об'єкт.
 • Також ми відповідаємо на всі цікаві вас питання щодо використання, транспортування або встановлення виробів.
 • У нас реалізується дешевий профнактил, недорогий, хоча він має необхідну сертифікацію.
Переваги профнастилу покрівельного

Профільований аркуш набув популярності не тільки в Україні, але й у всьому світі. Його переваги роблять його незамінним під час будівництва — профнастил ціна з доставкою.

 • Головною перевагою є чудові експлуатаційні якості.
 • Профіль витримує різні температури, надійний, довговічний і ударостійкий.
 • Йому не страшні хімічні, фізичні або погодні дії.
 • Вироби мають легку вагу, порівнюючи з аналогічними продуктами, тому їх зручно транспортувати та встановлювати.
 • Гамма кольорів дає змогу підібрати необхідний колір, максимально точно підходить для конкретного стилю архітектури.
 • Профільовані листи універсальні — вони однаково мають добрий вигляд у поєднанні з природними матеріалами: каменем, цеглою, деревиною та ін.
 • Розробники надають різну гарантію на покриття, але зазвичай це 10 років і більше.
 • Профнактил не блякне на сонці від ультрафіолету, тому їх варто сміливо встановлювати на покрівлю.
 • Вони міцні на вигин, не вимагають систематичного догляду.
 • Їхня вартість приваблива та вирізняється доступністю. Замовляйте продукцію в нашій компанії, і ви будете раді придбанню! Ціни на профнастил нижче не знайти.

Профнастил у Києві — порівняння виробників

Якщо порівнювати покрівельну черепицю з металу, то можна розподілити за трьома класами якості самої сировини.

 • Фарба поліестер — у всіх натурального виробника, тільки в китаю йде свій підхід до продукції.
 • Товщина сталі — буває 0,4; 0,45; 0,5 мм. Рулонна сталь має гарантію виробника продукт. Ось що відрізняє ці метали від інших.
 • Оцинковка металочерепиці — розподіляють оцинкування: Німеччина 225 г/м2. Італія 200, Корея 225 г, Словаччина 160 г/м2, Україна 160 гр/м.кв.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію різних європейських виробників, вона відповідає всім нормам, стандартам. Цей покрівельний матеріал має міцність, легкість встановлення, довговічність. Він створює чудове покриття вашого дому, водночас зберігаючи свої якості впродовж декількох десятків років. Ціна профлиста цілком доступна — завдяки цьому виробу ваш будинок буде надійно захищений пилу, негоди, атмосферних опадів, т.д.

Якщо вам необхідний розрахунок матеріалу певної площі, можете звернутися до менеджерів «Завод КМ» у Києві — вулиця Машинобудівна 37.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner