Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

JUTA | Покрівельні плівки | мембрани (Чехія)

Покрівельні плівки та мембрани TM "JUTA" ☀ Чехія, Купити в Києві та Україні зі складу та під замовлення за низькими цінами.

ТМ : ГІДРОБАР'ЄР ☀ ПАРОБАР'ЄР ☀ ЄВРОБАР'ЄР ☀ ВІТРОБАР'ЄР ☀ АНТИКОНДЕНСАТ ☀

ГІДРОБАР'ЄР ☀ ПАРОБАР'ЄР ☀ ЄВРОБАР'ЄР ☀ ВІТРОБАР'ЄР ☀ АНТИКОНДЕНСАТ ☀

підпокрівельні Плівки ТМ  "JUTA" Чехія.

Підпокрівельні плівки є дуже важливою складовою надійної енергоефективної  покрівлі. Вони входять в склад покрівельного пирога.

Основне завдання підпокрівельних плівок – захист теплоізоляційного шару конструкції покрівлі від атмосферної та пароподібної вологи. 

дизайн інтер'єру
Застосування покрівельних плівок JUTA :

 максимальної ефективності плівки застосовують у двох місцях покрівельного пирога:

 • пароізоляційна під утеплювачем;
 • гідроізоляційна під покриттям покрівлі (бітумна черепиця, металочерепиця, профнастил , композитна черепиця та інші види покрівельних покриттів.).

Використання цих плівок дозволяє створити якісну підпокрівельну вентиляцію+гідроізоляцію+пароізоляцію. Завдяки постійній циркуляції повітря в покрівельному пирозі, конденсат, пар і волога своєчасно  будуть видалятися з кровельльной системи.

Ще однією перевагою є те, що підпокрівельна плівка утворює термічне простір між утеплювачем і покрівлею безпосередньо. Воно запобігає надмірне нагрівання приміщення влітку і виникнення льоду на покрівлі в зимовий період. 

Підпокрівельні плівки, залежно від своїх властивостей, діляться на три виду:

 • Пароизоляцинные;
 • Гідроізоляційні.
 • Супердифузійні мембрани
 1. Пароізоляція - Паробар'єр JUTA➤ У всіх опалювальних житлових будинках в холодний період часу утворюється тепле вологе повітря. Він піднімається вгору і досягає підпокрівельного простору. Для того, щоб запобігти просочуванню теплого, насиченого парою повітря в товщу утеплювача, пароізоляційні плівки укладають перед утеплювачем з внутрішнього боку будівлі. При якісному монтажі пар залишається в теплому приміщенні і не конденсується. 

 2. Гідроізоляція - Гідробар'єр JUTA➤ як правило, повинен розміщуватися із зовнішнього боку покрівлі під покрівельних покриттям. Підпокрівельна плівка потрібна не тільки для покрівлі з металочерепиці , але і з матеріалів, скати яких не створюють суцільний килим. Вона запобігає попадання атмосферної вологи до утеплювача. Але варто враховувати той момент, що укладати пароізоляцію потрібно настільки добре, щоб у ній не залишалося жодного отвору. стики плівки проклеюються між собою спеціальною стрічкою. Мало хто так робить - Тому, невеликий відсоток пара все-таки буде проникати в утеплювач. Цю проблему вирішує гідробар'єру — він здатний перешкоджати надходженню вологи зовні і одночасно пропускати пар зсередини. Остання властивість досягається завдяки перфорації підпокрівельної плівки, що і дозволяє просихати утеплювача. При монтажі між гідроізоляційної плівкою  JUTA  і утеплювачем рекомендують робити зазор у вигляді двох сантиметрів. Це сприяє найбільш швидкому випаровуванню вологи з утеплювача  і забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору. Також важливу роль грає той момент, якою стороною укладається гідробар'єру JUTA, так як він має верхню та нижню сторону. Якщо пароізоляційну плівку JUTA укласти неправильно, то вона не зможе виконувати ті завдання, які на неї покладені.

 3. Супердифузійна мембрана - Євробар'єр JUTA➤ 

  Супердифузійні мембрани Євробар'єр 115, Євробар'єр Плюс і Євробар'єр Q160 – це підпокрівельні плівки нового покоління з високими показниками паропроникності. Висока паропроникність супердифузійних мембран виключає можливість утворення конденсату, а отже і намокання утеплювача (наприклад, мінеральної вати). Більш того, Євробар'єр 115 і Євробар'єр Плюс володіють підвищеними характеристиками міцності, а Євробар'єр Q160 і зовсім армований поліпропіленовою сіткою, яка дозволяє при виконанні покрівельних робіт збільшувати відстань між кроквами до 1,5 м. Технічні характеристики мембран визначають ті особливості монтажу, від яких виходять головні експлуатаційні переваги матеріалу. Зокрема, завдяки високим пропускним характеристиками для водяної пари, Євробар'єр може укладатися безпосередньо на поверхню утеплювача. Такий спосіб установки сприяє додаткового захисту теплоізоляції від попадання холодного повітря ззовні, збереження теплоізоляційних характеристики та запобігання выхолаживания.

 4. Вітрозахист - Вітробар'єр JUTA➤ При влаштуванні вентильованих фасадів для захисту теплоізоляції на основі мінераловатних плит від вивітрювання і зволоження необхідно використовувати супердифузійну мембрану Вітробар'єр. Наявність мембрани в подібній фасадної системи, крім збереження теплоізоляційних характеристик, перешкоджає руйнуванню скловолоконної або базальтової вати внаслідок швидкісного руху повітря.

Если Вы хотите купить плёнки или мембраны для кровли, стоит обратить внимание на торговую марку JUTA. Продукция от чешского предприятия разработана опытными специалистами, опираясь на результаты практической эксплуатации и отзывы опытных кровельщиков. Все важные функциональные параметры проработаны до мелочей, потому при получении сертификатов качества и соответствия никогда не возникало каких-либо сомнений независимо от географии рынка. Впечатляет и ассортимент материалов, в арсенале которого предлагает необходимый материал для любого технического решения.

podkrovelnie_plenki_juta_trishkovcompany

Несомненно, рынок Украины (особенно такие города, как Киев, Одесса, Львов) просто изобилует схожими товарами. Тем не менее, важность гидробарьера или паробарьера для теплоизоляции высока, а работы по замене настолько хлопотные и дорогостоящие, что экспериментировать однозначно не следует. Сэкономленные сегодня мизерные средства, в будущем даже минимально не покроют такие затраты. JUTA (ЮТА) – это всегда уникальные продукты с идеальным соотношением высочайшего качества и адекватной цены.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner