Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Прямостінний ангар ЛСТК

Прямостінний ангар ЛСТК

Прямостінний ангар ЛСТК

Завдяки простій технології збірки, навіть в обмежених умовах територіальних ангари з ЛСТК використовуються в широкій сфері діяльності. Це можуть бути ангари для обслуговування і ремонту механізованої техніки і автомобілів, крита парковка, сховище для зерна, фруктів, овочів або вони можуть використовуватися в якості звичайного продовольчого складу. Так як конструкція ангара з ЛСТК не схильна до корозії, він може застосовуватися як автомийка або стоянка для надводної техніки біля водойми чи моря.

Переваги ангарів з ЛСТК:

Висока міцність і довговічність.
Профіль з гальванізованої сталі невразливий для біологічних, вологісних, температурних процесів на відміну технологій з дерева. Довговічність ангарів з ЛСТК складає більше 100 років. Вони спокійно переносять різноманітні кліматичні умови, будь то перепади температур або вітер і опади.

Швидкість зведення конструкції.
Завдяки малій вазі конструкції, ангар з ЛСТК зводиться в лічені дні. При необхідності ангар легко демонтується і може бути перевезений на інше місце. Також для його установки потрібно мінімум будівельної техніки. При проектуванні ангара можна вибрати будь-які потрібні вам розміри.

Будівництво в будь-яку погоду.
Будівництво ангара з ЛСТК не обмежується погодними умовами. Сам процес складання конструкцій стін, перекриттів і інших елементів з профілю проводитися прямо на будівельному майданчику. Після установки кістяка будівлі приступають до укриття покрівлі та оздоблення ангара. Стінові панелі виготовляються на заводі і надходять вже готові, або монтуються будівельному майданчику в спеціально відведеному місці.

Низька вартість ангара з ЛСТК.
Економічні показники відразу можуть говорити за себе, адже плюси починаються з фундаменту і закінчуються в оздоблювальних роботах. Вага готової конструкції з ЛСТК на 30% нижче, ніж конструкція з дерева й на більш ніж 60% нижче, ніж конструкція з цегли чи каменю. Така перевага дозволяє знизити витрати на виготовлення фундаменту в 1,5–2 рази. Середня вартість одного квадратного метра готового ангара з ЛСТК починається від 6000 рублів. Ціна може змінюватися в залежності від регіону та територіальних норм і умов будівництва. Вартість одного квадратного метра з каменю в середньому може починатися від 8000 рублів з урахуванням витрат на фундамент.

Мінімальні теплові втрати.
Завдяки особливостям конструкції стіна може бути наповнена спеціальним утеплювачем, яка дозволить значно знизити витрати на опалення ангара. Стіна, змонтована на основі ЛСТК технології товщиною в 20 сантиметрів по теплопровідності, дорівнює кам'яній стіні товщиною в півтора метра. Підсумкова вартість утеплювача в підсумку нижче, ніж утеплення стіни з каменю.

Високий індекс сейсмостійкості та пожежної безпеки.
Збірні ангари з ЛСТК, здатні витримати сейсмічні коливання до дев'яти балів за шкалою Ріхтера. В якості утеплювача може використовуватися мінераловатний матеріал, який застосовується в широкому діапазоні температур від -60 до 400 градусів. Даний тип конструкцій не накопичує вологу, захищений від впливу високих температур і вогню.

Екологічність.
Матеріали, що використовуються в будівництві ангарів є, (..які використовуються в..) екологічно чистими. У деяких конструкція замість фундаменту використовуються гвинтові палі, що дозволяє уникнути впливу шкідливих речовин на навколишнє середовище.

Відсутність ефекту «Усадки».
Вибір в бік ангарів виготовлених з ЛСТК дозволяє уникнути ефекту «усадки», який зустрічається при будівництві за традиційними технологіями, такі як бетонні, цегляні, дерев'яні конструкції. Відсутність даного ефекту дозволяє уникнути небажаного просідання, а міцні болтові з'єднання надійно утримують кути.

Повторне використання.
Ангар з ЛСТК можна легко демонтувати і при виниклій необхідності перевезти і зібрати на новому місці. Таку технологію часто застосовують компанії добувної галузі при будівництві вахтових поселень.

Архітектурні можливості.
При використанні ЛСТК системи з'являється можливість спроектувати ангар під вибрані вами параметри. При цьому всі внутрішні інженерні системи, такі як водопровідна система, каналізація, електрика, опалення вентиляційна система прокладаються в стінах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner