Стрічки електроізоляційні
Стрічки електроізоляційні купить в Києві та Україні за оптовою ціною
У наш час існує величезна кількість різновидів стрічок, що самоклеяться. Залежно від матеріалу основи, можна виділити такі основні види:
- Стрічки на базі ПВХ плівок (ГОСТ-16214-86) - найпоширеніші. Випускаються широкої колірної гами, добре розтягуються, дозволяючи без складок обмотувати з'єднання складної форми. Мають невисоку термостійкість - до 90-105 ° C.
- Стрічки на базі прогумованої бавовняної тканини (ГОСТ 2162-97) Незважаючи на наявність сучасних альтернатив, користуються популярністю на пострадянському просторі через дешевизну та обмежену термостійкість (така стрічка при нагріванні не розплавиться, тільки обуглиться). Ізоляційна стрічка такого типу, на жаль, не гарантує герметичності ізоляції.
- Стрічки на базі склотканини (ГОСТ 5937-81) - термостійка стрічка, добре вбирає лаки та інші просочувальні компаунди, використовується при виробництві трансформаторів.
- Стрічки на базі силіконової гуми (наприклад ЛЕТСАР ТУ 38.103171-80) - мають властивість само-злипатися, утворюючи монолітний шар. Мають відмінну термостійкість (до 300°C), гнучкість на холоді.
- Стрічки на основі поліефірних плівок.- використовуються у виробництві трансформаторів. Стрічка не розтягується, іноді для міцності може мати армування зі скловолокна. Робоча температура до 130-160 ° C
- Стрічки на базі поліімідних плівок (каптон) - мають відмінну термостійкість до 300°C
- Стрічки з тканини та нетканого полотна — використовуються не для електричної ізоляції, а для джгутування дротів, у тому числі в автомобільній промисловості
Майже жоден ремонт не обходиться без ізоленти пвх. Вона широко застосовується як у побутовій сфері, так і професійній. Виготовляється цей диво-матеріал з полівінілхлоридної пластифікованої плівки, спеціальних добавок, що перешкоджають займанню, і шару клею на основі перхлорвінілової смоли. Основним її призначенням є електроізоляція дротів. Вона дозволяє запобігти коротким замиканням внаслідок випадкових дотиків до проводів під час електромонтажних робіт. З її допомогою можна з'єднати кабельно-провідникові вироби, зібрати кабелі в джгут, промаркувати дроти та багато іншого.
Також ізоленту пвх активно використовують для монтажу виробів при машинному та ручному складанні на різних виробничих підприємствах. А оскільки вона забезпечує непоганий захист від слабких розчинників, солі, вологи та герметичності, її можна застосовувати ще й при монтажі труб. З її допомогою можна провести тимчасову герметизацію стиків каналізації та труб, з'єднувати азбестові шнури та гумові рукави. І це не всі варіанти використання цього виробу.
Переваги використання ПВХ-ізоленти
До основних переваг матеріалу відносяться.
- Нетоксичність. Не виділяє у навколишнє середовище неприємний запах та шкідливі речовини. Стійкість до високої напруги. Витримує до 5000 ст. Термостійкість. Зберігає властивості у температурному діапазоні від –30 до +70 °С.
- Стійкість до вологи. Не пропускає вологу, запобігає появі грибка.
- Пожежна безпека. У місцях пробою ізоляції немає спалаху.
- Адгезійні властивості. Щільно склеюється із пластиком, металом, плиткою і т.д. Добре тягнеться. Рельєфна поверхня, тонкі дроти не завада.
- Доступна ціна.
Параметри вибору ізоляційної стрічки (Ізоленти) – ПВХ
В основі вибору лягає підбір ширини та довжини стрічки ізоляційний пвх. В Україні найбільш популярними на порталі BUDMARKETPLACE є рулони завширшки:
- 25 мм - для великих обсягів робіт, в основному це обмотування труб;
- 17-19 мм – «найходовіша ізолятора», призначена для ізоляції проводки;
- 15мм – для з'єднання та ізолювання тонких кабелів. Затребуваними варіантами вважаються:
- 25 м – для масштабних робіт;
- 20 м – для щоденного застосування;
- 5 м – для спеціального призначення.
Також при виборі слід врахувати, що якісна стрічка відрізняється гладкішою поверхнею, гарною тягучістю, щільним приляганням до втулки, а також відсутністю неприємного запаху. Вона не повинна мати складок, бульбашок, тріщин, отворів, а також надривів на кромках та пробілів клейового шару.
Поради щодо застосування ізоляційного стрічкового матеріалу
Перед нанесенням матеріалу поверхню слід очистити та знежирити, оскільки він не приклеюється до жирної, пилової та вологої поверхні. Це стосується всіх поверхонь, крім дротів. Також слід уникати зіткнення матеріалу з розчинниками органічного походження, оскільки через цей ізолятор може втратити свої властивості. . В асортименті є продукція як вітчизняного, так і імпортного виробників. Різної ширини, довжини та кольору (білий, синій, зелений, червоний, чорний). Абсолютно усі товари відповідають вимогам ДСТУ 16214-86. Придбати можна оптом. Доставка у всі населені пункти України.
Гнучкий прайс цін – індивідуально для кожного клієнта нашої компанії