Композитна черепиця Gerard - кращий вибір покрівельного покриття
Композитна черепиця Gerard (Джерард)
Виробництво композитної череицы Джерард (Gerard) здійснюється новозеландською компанією Ахи Руфін (Ahi Roofing) більше 50-ти років і на сьогоднішній день продукція компанії виготовляється не тільки в Новій Зеландії, але і на заводах багатьох країн Європи,
Основою даного виду композитної покрівля є сталевий лист, який покривається спеціальним сплавом (алюмінієво - цинковий). На поверхню сплаву наноситься багатошарова додатковий захист - акрилова смола, а також крихта природного каменю - базальту.
Основою покрівельного листа марки Gerard є сталевий лист, який надійно захищений алюмоцинком. Товщина металу становить 0,45 мм, а покриття алюмоцинком не перевищує сорока мікрон (150 г на метр квадратний) з кожної зі сторін.
Склад алюцинка включає в себе алюміній – 55 відсотків і цинк 45 відсотків (продукція ТМ Zincalume®). Дана речовина (алюцинк) поєднує бар'єрну захист алюмінію з протекторної захистом цинку, завдяки чому сталь надійно захищена від корозії, і рівень захисту практично в 8 разів перевищує захист звичайного цинкового покриття.
Постачальником сталі є New Zealand Steel
Варто відзначити, що alzn покривається спеціальним захисним акриловим покриттям з верхньої сторони. Товщина базового шару становить 200 мікрон, після наноситься базальтова гранульована крихта.
Склад базового шару включає в себе речовину, що дозволяє боротися з водоростями і запобігає виникненню лишайників і мохів на покрівлі.
Безшумність під час дощу
Ні проливні літні дощі, ні градопады, ні дощі з жаб не потривожать ваш сон. За рахунок верхнього покриття з кам'яної крихти і продуманої системи кріплення композитної черепиці, передача звуку всередину будинку мінімальна.
Не можна пробити градом
Град діаметром до 3 см не може пошкодити черепицю, це доведено на практиці. Градини діаметром до 9 см зможуть прим'яти метал, а пробити – ні.
В Австралії, в Сіднеї, в 1999 році сталося трагічне стихійне лихо, яке увійшло в історію, – випав град розміром з перепелине яйце. Деякі градини досягали розміру тенісного м'яча.
Багато шиферні і черепичні дахи постраждали, в той час як матеріали для покрівлі Gerard отримали лише невеликі вм'ятини.
Покрівля Gerard має найвищий рейтинг міцності по міжнародному стандарту UL.
Затримка снігу
Знову-таки допомагає шорстке покриття з кам'яної крихти. Воно утримує сніг на даху до тих пір, поки той не розтане. При цьому небезпечні лавиноподібні замети і бурульки не утворюються. Тому немає необхідності встановлювати снігозатримувачі, які псують візуальне враження.
Вогнестійкість
Сучасні покрівельні матеріали Gerard зроблені зі сталевих листів, покритих алюмоцинком. Вогнестійкість також посилюється гранулятом каменю, який міцно тримається на сталі завдяки унікальному базового шару на основі акрилу.
Кожен лист металочерепиці кріпиться у 8 точках, тому ризик обвалення даху або потрапляння іскор усередину будинку вкрай низький.
Гарантія півстоліття
AHI Roofing з упевненістю дає 50 років гарантії на покрівлі Gerard Roof. Для порівняння: інші виробники на металочерепицю з бюджетного сегменту дають 10-15 років гарантії, на дорогу – 30 років і вище. Але тут і вартість відповідна, і естетика псується вже через 10-20 років.
Довговічність та стійкість до корозії забезпечує захисний шар алюмоцинка Zincalume® – запатентована новозеландська розробка.
Історія створення композитної черепиці
Композитну черепицю придумав Новозеландець Луї Фішер. Ідея створення такого покриття у нього прийшла після того, як він відвідав військові об'єкти Великобританії в 50-их роках. Оцинковане залізо, з якого будувалися ангари для військових літаків покривали бітумом і посипали різного кольору піском. У 1957 році, використовуючи замість піску натуральний камінь Луї випустив першу композитну черепицю. Фіксуючий матеріал на основі бітумної мастики, яка з часом втрачала свої властивості, термін служби перших примірників був більше 15 років. Після багатьох випробувань бітум замінили на акрилову суміш, метал стали покривати алюмоцинковим шаром, і термін служби матеріалу значно збільшився.
Монтаж композитної черепиці Жерард.
Спеціальні гальванічні цвяхи 50мм забиваються пневмопистолетом в торець хвилі, виключаючи протікання при тривалій експлуатації. Листи ріжуться на гільйотині, використовувати шліфмашину (болгарку) суворо забороняється. Для гнуття листів застосовується згинальний верстат. Ухил повинен бути від 12° до 90°. Якщо ухил менше 12°, то ця ділянка вимагає повну гідроізоляцію. Розмір аркуша в межах 0,4 - 0,5 м2, це дозволяє монтувати покрівлю з мінімальною кількістю відходів.
Експлуатація Композитної черепиці
В умовах сніжної зими, немає необхідності ставити снегобарьеры, шорстка поверхня не дає сходити снігу лавинами. Не страшні і перепади температур, як це можна спостерігати в середніх широтах, де взимку вдень плюсова температура, а вночі мінус.
Сплав, який наноситься на металеві листи виступає не тільки в якості захисту від корозії, але і служить як температурний бар'єр, він істотно зменшує проходження тепла через дах в жарку погоду.
Горизонтальна технологія кріплення надійно фіксує кожен аркуш, тому покрівля не боїться шквальних вітрів і ураганів.
Композитна черепиця - переваги
Термін служби – в середньому термін експлуатації більше 50 років.
Умови експлуатації – будь-які кліматичні умови.
Вага –квадратний метр композитної черепиці важить в районі 6-8 кг
Вогнестійкість – перешкоджає поширенню вогню при пожежі.
Шумоізоляція – крихта з натурального каменю поглинає звук при дощі.
Економічність – не вимагає посиленого каркасу з-за малої ваги, маленький відсоток відходів при монтажі.
Відображає тепло – алюмоцинк перешкоджає проходженню тепла.