Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

БЕНКЕТ Плита - PIR / Утеплювач нового покоління полиизоцианурата.

БЕНКЕТ Плита - PIR / Утеплювач нового покоління полиизоцианурата.

Основні переваги PIR плит з – полиизоцианурата.

Крім перерахованих вище вражаючих фізико-експлуатаційних характеристик, можна відзначити і деякі інші позитивні якості цього утеплювача:

  • Виробники заявляють про вираженою довговічності матеріалу. Так, термін експлуатації утеплювальних плит оцінюється в 40 і більше років.
  • Діапазон допустимих експлуатаційних температур – дуже широкий. Матеріал не втрачає своїх якостей при охолодженні до – 70 °С, при нагріванні до 120 °С.
  • PIR плити не схильні до гниття, розкладання, володіють високою хімічною стійкістю до більшості агресивних сполук, з якими можна теоретично припустити контакт під час експлуатації.
  • Такий утеплювач не стає живильним середовищем для якихось форм життя. У ньому не селиться паразитична мікрофлора, не роблять гнізд комахи або гризуни – через практично нульовий пропускається повітря.
  • Власна хімічна стабільність полиизоцианурата – це гарантія того, що матеріал в процесі експлуатації в нормальних умовах не буде виділяти в атмосферу ніяких шкідливих випарів. Екологічна чистота системи утеплення – ще один з важливих критеріїв для вибору цього матеріалу.
  • Характерна особливість пенополиизоцианурата – він не поширює полум'я, не боїться відкритого вогню, але при термічному впливі вже 200 °С починає втрачати міцність, кришитися. Це може призвести до руйнування самої конструкції теплоізоляції. І вогнестійкість матеріалу лежить в прямій залежності від його товщини. Це необхідно враховувати, якщо плити (панелі) використовуються для створення несучих або самонесучих конструкцій.
  • Плити чудово піддаються обробці. Не становить особливої праці розкроїти панель в необхідний розмір при підгонці утеплювального шару. В залежності від товщини PIR плити це можна зробити або ножівкою, або навіть гострим будівельним ножем.
  • Міцність - чудово зберігає надану форму протягом усього терміну експлуатації. Зусилля, яке необхідно прикласти для 10-відсоткової деформації плити – не менше 120 кПа, що відповідає 1,22 кгс/см2. Матеріал не дає усадки. Здатний витримувати багаторазові навантаження на стиск без значущої втрати міцності та первісної форми, що важливо, наприклад, при утепленні плоских покрівель, за якими можуть вільно переміщуватися люди, виконуючи ті чи інші роботи.

Застосування БЕНКЕТ плити у будівництві будинку

Ціна на утеплювач БЕНКЕТ в Києві і Україні.

Замовити і Купити Бенкет плити в Україні можна за телефонами нашої компанії , зателефонувавши по одному з нижче вказаних номерів телефону відділу продажів , низька ціна з ПДВ , доставка :

 +380 (95) 817-09-14

   +380 (96) 984-98-50

Якими ж характеристиками володіють PIR панелі, і чому ж вони вважаються на сьогоднішній день одним з кращих утеплювачів.

  • Гігроскопічність і паропроникність Бенкет плити.

Здавалося б, така пориста структура матеріалу — це передумова для вільного проникнення вологи - але ні , все йде зовсім , та навпаки. Жорсткі закриті осередки - практично не пропускають воду. В експериментальних умовах при тривалому (на 28 діб) в повному зануренні PIR плити у воду її водопоглинання за обсягом склало не більше 1 відсотка. Причому в деяких зразках різних виробників цей показник ще нижче, від 0,25 до 0,5 відсотка.

Така виражена гідрофобність означає, що волога не зможе надавати скільки-небудь значущий негативний вплив на термоізоляційні якості матеріалу і на його загальну довговічність.

Паропроникність у пенополиизоцианурата також дуже невисока. Її коефіцієнт лежить в межах від 0,0015 до 0,015 мг/м×год×Па. До речі, це якість не завжди може розцінюватися як «плюс». Для внутрішнього утеплення або для термоізоляції покрівлі пароізоляційні якості дійсно є перевагою – при організації ефективної вентиляції приміщень або горища. А ось для утеплення фасадів - це вже, швидше, недолік, так як вологи зі стін не буде ніякого виходу назовні.

  • Термоізоляційні якості

Для будь-якого утеплювача, безумовно, на першому місці завжди стоять його термоізоляційні характеристики. Коефіцієнт теплопровідності панелей PIR деякими виробниками вказується навіть у 0,022 Вт/м×К — це кращий результат серед всіх використовуваних для подібної мети матеріалів.

Порівняння різних товщин утеплювачів при рівному значенні опору теплопередачі. Порівняння різних товщин утеплювачів з БЕНКЕТ при рівному значенні опору теплопровідності.

Конечно -  же , надо заметить, что в столь низкий коэффициент теплопроводности верится , но всё же с трудом. Возможно, он достигается в каких-то идеальных лабораторных условиях, но при реальной эксплуатации, тем более в условиях повышенной влажности, он будет несколько выше. Но все равно, даже если рассматривать более «приземленные» значения, то 0,024÷0,026 Вт/м×К — это великолепный показатель, недостижимый для подавляющего большинства иных утеплительных стройматериалов.

Торці БЕНКЕТ плит можуть бути рівними – такі утеплювачі зручні для укладання між, наприклад, елементами обрешітки. Але для створення суцільної термоізоляції на великій площі краще придбати PIR плити, оснащені замковою частиною.

Повна назва PIR – полиизоцианурат.

Матеріал є «близьким родичем» пінополіуретану, але на відміну від нього відрізняється і пропорціями вихідних компонентів, з використанням у процесі синтезу спеціальних каталітичних присадок, та іншими температурно-барическими режимами виробництва.

В результате получается сложный полимер с жёсткой кольцеобразной молекулярной структурой.

При всей схожести с пенополиуретаном, PIR имеют более высокие показатели сопротивления теплопередаче, структурной стабильности, механической прочности, химической инертности и стойкости к высоким температурам.

Для сравнения – термическое разложение пенополиуретана начинается при нагреве до 110 °С, а у PIR плит эта граница практически вдвое выше – 200 °С.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner