Пальовий фундамент на геошурупах PILLAR
ПРО ПРОДУКТІ PILLAR
Піллар - це тип гвинтової палі, є частиною пальово-гвинтового фундаменту. Палі стали застосовувати в будівництві в 1838 році. Вперше їх використали в експериментальному спорудженні маяків у Лондоні. Конструкція являє собою трубу з розташованими в нижній частині стовбура лопатями.
Економія часу
Наші піллари володіють високим ступенем міцності. У виробництві використовується тільки якісна конструкційна сталь. Покриття гарячим цинком зовні і всередині виробляємо за європейським стандартом DIN EN ISO 1461. Термін експлуатації — 50 років.
Піллар (гвинтова паля) копіює конструкцію шурупи - саморізи, представляючи собою трубу з лопатями спеціальної конфігурації. Вона складається з оголовка, стовбура і лопатей на нижньому кінці. Стовбур пиллара служить для сприйняття частини бічного навантаження і передачі навантаження від оголовка на гвинтову частину, розподіляючи по більшій площі ґрунту під час експлуатації фундаменту. Гвинтові навивка починається на конусному наконечнику і триває з плавним рівномірним розподілом витків вздовж тіла пиллара. Гвинтовий наконечник (шнек) є основним елементом пиллара, які визначають її надійність як опори.
При вгвинчування пилларов в ґрунт відбувається їх сильне ущільнення. Гострий конус, проникаючи глибше в грунт, розсовує грунт. Таким чином, в околосвайном просторі утворюються додаткові сили, які стискають стовбур пилларов і утримують їх на місці. Щільний контакт з грунтом - головна причина надійності пилларов, яка забезпечує високу несучу здатність, що визначає її надійність як опори.
Детальніше: https://trishkovcompany.com.ua/g31068573-vintovye-svai-geoshurupy
Технологія будівництва на пілларах
Переваги пилларов полягають у тому, що вони при установці ущільнюють грунт своїми лопатями, підвищуючи загальну стійкість конструкцій. При чіткому дотриманні технологічного процесу фундамент непорушно простоїть не одне десятиліття навіть при несприятливих умовах.
До укладання фундаменту в обов'язковому порядку потрібно зробити розрахунки по оптимальному відстані між палями, за їх кількістю в цілому. Після цього визначають глибину хиткого ґрунту. Піллари – це основа подібної конструкції. При входженні в землю вони забезпечують ущільнення ґрунту, а не її розпушення.
Установка пилларов – етап, наступний за розрахунками. Монтаж проводиться вручну або з використанням спеціальної техніки. Останній варіант в рази підвищує матеріальні витрати і вимагає наявності під'їзних шляхів.
Вручну досить просто монтуються палі до 108 мм Піллари закручують до кінця усадочного шару. Як правило, базової довжини (до 9 м) цілком достатньо, але при необхідності її можна збільшити. Залишилися на поверхні кінці урізуються до потрібного рівня і заливаються бетоном. Для більшої стійкості піллари кріплять швелером або брусом (за вибором).
Фундамент на основі пилларов має низку значних переваг у порівнянні з залізобетонними або стрічковими конструкціями:
- Монтаж виконується за 1-2 дні. Поставки матеріалу європейської якості за прийнятними цінами запропонує завод гвинтових паль ТОВ «Піллар» в Дніпрі.
- Можливість монтажу на непідготовлених і проблемних територіях (болотистий/торф'яної/мерзлий/піщаний грунт, місцевість біля води, лісосмуга, земля з великою кількістю опадів і талих вод).
- Немає необхідності в земляних роботах.
- Збереження початкової стійкості при зведенні різного роду прибудов.
- Такі фундаменти можуть служити основою для причалів/пірсів.
- Можливість монтажу в будь-який час року.
- Висока міцність.
- Довговічність – термін служби гвинтових паль надзвичайно високий за умови дотримання технологічних процесів при монтажі.
- Бюджетний монтаж – витрати нижчі від 30 до 45%.
Детальніше: https://trishkovcompany.com.ua/p688144679-geoshurup-76301000-t650.html
Піллари в будівництві і їх переваги
Пальово-гвинтові технологія укладання фундаменту народжена оборонною промисловістю. Які бувають гвинтові палі міцні і зручні в монтажі на непростих об'єктах, і які вигоди обіцяє їх використання, першими оцінили військові. Вони застосовували технології гвинтових паль при будівництві на болотистій, мерзлому грунті або іншому структурно-нестійкому ґрунті.
Сьогодні ж переваги фундаменту на пілларах широко використовуються і претендують на лідерство в цивільному та комерційному будівництві, оскільки дозволяють закладати фундамент на самій різній грунті і не потребують надмірних матеріальних вкладень.
Чому ви виберете піллари?
Перед тим, як використовувати технологію встановлення фундаменту на пілларах для зведення будов, ЛЕП, мостів, пірсів, огорожі, варто розібратися, що таке піллар. Піллар – це металоконструкція довжиною від 2 м, у вигляді труби з лопаттю.
Основа з пилларов вважається одним із кращих варіантів для будинків з бруса або газобетону, каркасних/модульних будівель, лазень або альтанок. Недарма популярність пальово-гвинтовий технології затребувана як для приватного малоповерхового будівництва (будинку, теплиці, альтанки на воді, паркани), так і для будівель комерційних і промислових будівель (ангарів, швидко зводяться споруд з металоконструкцій, мобільних складів, плавучих пірсів, мостів, огорож).
Детальніше: https://trishkovcompany.com.ua/g31068573-vintovye-svai-geoshurupy