Продавець TRISHKOVCOMPANY ® - Покрівельний Гіпермаркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
T.R.ishkovcompany ® Покрівельний гіпермаркетКатегорії товарів
+380 (95) 817-09-14
+380 (96) 984-98-50
+380 (97) 051-14-85
Чистяківська 2а, Київ, Україна
T.R.ishkovcompany ® - покрівельний гіпермаркет
Залишити відгук

Профіль ЛСТК з оцинкованої сталі в Україні

Профіль ЛСТК з оцинкованої сталі в Україні

Профіль ЛСТК з оцинкованої сталі в Україні

Технологія легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) — сучасна каркасна технологія будівництва малоповерхових будівель, яка вже завоювала міцні позиції в Америці, Західній Європі та активно розвивається в Україні.

Суть технології ЛСТК полягає у використанні конструкцій, виготовлених із легких сталевих оцинкованих профілів, шарнірно з'єднаних між собою за допомогою болтів, заклепок або самонарізних гвинтів. Як основні носійні профілі каркаса стінових панелей і покрівельних ферм компанія «T.R.ishkovcompany» пропонує напрямні U-подібні та стійкі С-подібні профілі різних перерізів.

lstk профиль

Для поліпшення теплотехнічних характеристик будівлі широко використовують термопрофілі. Обріткою для фасадів і прогонами для покрівельного покриття слугують "Sigma" і Z-подібні профілі. Для організації зв'язків каркаса добре підходять рівномірні та не рівномірні куточки. ЛСТК можуть застосовуватися як самостійні носійні каркаси малоповерхових будівель, а також як їхня частина в поєднанні з традиційними технологіями будівництва з класичних сталевих або залізобетонних конструкцій. Застосування ЛСТК замість традиційних конструкцій — з залізобетону, цегли, дерева або сталевого прокату — дає чималий економічний ефект завдяки зниженню навантажень від власної ваги; зменшенню транспортних витрат і трудовату під час монтажу; скорочення термінів будівництва без застосування вантажної техніки.

Сфера застосування профілів для ЛСТК:

  1. Будівництво житла — котеджі, малоповерховіблоковані споруди;
  2. Будівництво комерційної нерухомості — торгові комплекси, супермаркети, кафе, павільйони, адміністративні будівлі, виробничі приміщення, сервісні автоцентри, автомийки, автозаправні станції, складські будівлі, готелі тощо;
  3. Багатоповерхове будівництво — ограджувальні конструкції; Реконструкція — мансарди, пристройки, надбудови та ін.  

C — ПРОФІЛЬ

С-подібний профіль є багатофункціональним виробом, що має широкий  застосування в сучасному будівництві. Без нього важко уявити собі зведення каркасних споруд, коли потрібне мінімальне навантаження на фундамент від несних конструкцій. С-профіль  є гарною альтернативою масивним двотавровим балкам, а його використання не тільки підвищує міцність споруд, а й робить їх сейсмостійкими. 

Цей різновид профілю застосовують під час будівництва БВЗ (швидкованих будівель) і легких каркасних споруд. Він добре зарекомендував себе під час встановлення опорних конструкцій дорожніх споруд, опорних стійок, технологічних драбин і майданчиків, покрівельних прогонів, під час прокладання кабельних електромереж. Стросила та колони, балки та міжповерхові перекриття, реконструкції будівель (зовнішні фасади) й оздоблення приміщень усередині — С-профіль активно використовується у всіх типах ремонтних, будівельно-монтажних і реставраційних робіт.

U — ПРОФІЛЬ

U — профіль використовується в каркасах ЛСТК загалом спільно з С — профілем. Завдяки тому, що внутрішній розмір U — профілі ідеально відповідає зовнішньому розміру С — профілю, складання вузлів у панелях ЛСТК схожа на збирання конструктора.

Цей вид профілю (напрямний) його застосовують під час будівництва БВЗ (швидкованих будівель) і легких сталевих тонкостінних споруд. 

Z — ПРОФІЛЬ

Z — профіль є одним із найпопулярніших і найпопулярніших у будівництві. Причина цього — форма його поперечного перерізу, у якому дві полиці розташовані в протилежних напрямках. Завдяки цьому Z — профіль буде оптимальним рішенням для конструкцій і їхніх елементів, які схильні до вигину у двох площинах. Крім того, профіль цього різновиду часто зручніший за інших у разі монтажу через отвори в полицях або стінці.

Широко застосовують z-профіль у будівництві швидковідвідних будівель каркасного типу, як житлового, так і промислового призначення (коттеджів, складів, ангарів, павільйонів, стрижневих систем з/х підприємств, колон, перекриттів, стійок, що не містять систем скатних дах і т.ін.). Він необхідний під час створення легких сталевих конструкцій, пристрої скатних покрівель, підконструкції вентильованих фасадів. Незамінний z — профіль там, де потрібне мінімальне навантаження на фундамент за збереження високої міцності конструкції. Застосовують цей різновид профілю також в авіабудуванні та важкому машинобудуванні. Особливо необхідний z — профіль під час утеплення зовні несних металевих каркасів житлових будівель. У цьому разі він використовується в разі винесення утеплення назовні, що перешкоджає утворенню так званих «містків холоду» та промерзання каркаса споруди.

L — ПРОФІЛЬ

L — профіль (гнутний оцинкований куточок) відповідної ширини та товщини невіддільна частина підсистеми вентильованого фасаду.  L — профілі мають прекрасні характеристики: легкість, гарну пластичність, надійну міцність, стійкість до перепадів температур і механічних навантажень. L— прогін може бути нерівносторонній і рівномірний. 

Необхідний куточок оцинкований для кріплення личкувальних пластин із керамограніту, фіброцементних панелей, облицювальної цегли. 

Оцинкований куточок (L — профіль) використовується в системах, що вимагають підвищеної точності та витримують великі навантаження, зазвичай, він застосовується під час облицювання матеріалами, що мають велику масу. Оцинкований шар надійно захищає сталь від корозійних процесів, неабияк підвищує термін експлуатації конструкції. Поєднання гарних експлуатаційних характеристик і помірної ціни куточка з оцинкованої сталі роблять його широко потрібним у встановленні НВФ.

Наша компанія виробляє профілі різними методами. Залежно від цього є такі типи, як-от:

  • рівномірні;
  • нерівновершені;

Переваги L — профілі з оцинкованої сталі:

  • Швидкість монтажу: не потрібне використання спеціального обладнання для закріплення;
  • Невисока вартість, порівнюючи з алюмінієвими L — профілями ;
  • Висока опірність корозії;
  • Висока міцність дає змогу витримувати великі навантаження.

У таблиці, надані стандартні рівномірні L — профілі 

— маємо можливість робити як стандартні профілі, так і під замовлення за кресленнями! 

Найменування

Товщина металу, мм

------------------------------

0,7

0,8

0,9

1,0

1,2

1,5

2,0

Куточок гнутий 30х30 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 35х35 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 40х40 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 45х45 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 50х50 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 55х55 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 60х60 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 65х65 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 70х70 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 75х75 мм

+

+

+

+

+

+

+

Куточок гнутий 100х100 мм

+

+

+

+

+

+

+

 

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner